Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zerwanie umowy przed czasem,koszty

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Zerwanie umowy przed czasem,koszty

Witam został mi rok umowy z Orange na abonament. Dokładnie 342 dni. Ile bym musiał zapłacić kary za przeniesienie numeru do innego operatora? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zerwanie umowy przed czasem,koszty

@grzesiuu  na zakładce "umowy i urządzenia", wybrałem "pokaż umowę" u dołu ekranu z danymi jest link "Oblicz kwotę za zerwanie umowy" - pojawiło się wyskakujące okienko z informacją  jakiego numeru dotyczy (mam dwa), data kiedy zerwanie umowy może nastąpić (koniec okresu rozliczeniowego) i wartość "Kary".

 

Update. Podobnie mam możliwość "obliczenia kwoty za zerwanie umowy" dla pakietu Orange Love.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

Zerwanie umowy przed czasem,koszty

Jeśli umowa była na 2 lata to połowa kary, w umowie powinna być kwota kary, ewentualnie kontakt poprzez czat czy telefoniczny z BOK.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Zerwanie umowy przed czasem,koszty

Na umowie masz wpisaną równowartość ulgi udzielonej w związku z zawarciem umowy czyli po roku połowa tej kwoty.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zerwanie umowy przed czasem,koszty

@grzesiuu jeśli masz konto w Nowym Mój Orange, to jest tam możliwość  "obliczenia kwoty za zerwanie umowy".... sprawdziłem przed chwilą. Moduł ten uwzględnia okres wypowiedzenia, czyli kiedy może ono być skuteczne.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Zerwanie umowy przed czasem,koszty

@Misiek62@Gdzie dokładniej mogę to sprawdzić

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zerwanie umowy przed czasem,koszty

@grzesiuu  na zakładce "umowy i urządzenia", wybrałem "pokaż umowę" u dołu ekranu z danymi jest link "Oblicz kwotę za zerwanie umowy" - pojawiło się wyskakujące okienko z informacją  jakiego numeru dotyczy (mam dwa), data kiedy zerwanie umowy może nastąpić (koniec okresu rozliczeniowego) i wartość "Kary".

 

Update. Podobnie mam możliwość "obliczenia kwoty za zerwanie umowy" dla pakietu Orange Love.


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

Zerwanie umowy przed czasem,koszty

@grzesiuu, mam nadzieję że powyższe pomoże z tą informacją. Jeżeli nie, to daj znać. Natomiast mogę zapytać co się dzieje, że tak szybko chcesz zrezygnować? Może jesteśmy w stanie jakoś pomóc?


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Zerwanie umowy przed czasem,koszty

@Wojciech niestety niczego takiego nie znalazłem


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Zerwanie umowy przed czasem,koszty

Więc kontakt poprzez chat https://www.orange.pl/view/kontakt
Tam zapytaj ile będzie za zerwanie umowy.

Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

Zerwanie umowy przed czasem,koszty

Ja sprawdziłem u siebie. Po zalogowaniu kliknąłem u góry w  "Umowy i urządzenia". Następnie "Pokaż umowę". Tam w lewym dolnym rogu jest "Oblicz kwotę za zerwanie umowy". Tak jak na zrzucie poniżej:

 

umow.png