Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zaplacenie internetu domowego


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Zaplacenie internetu domowego

Zmieniony tag dla tematu - Moderator Wojciech.

 

Zapłaciłem rachunek za fakturę Orange 16.11.2018 kiedy zostanie zaksięgowane ?kwota to 243,16

3 ODPOW. 3

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

Zaplacenie internetu domowego

Jeśli masz zablokowane usługi możesz zadeklarować wpłatę. Ja miałem ostatnio wpłatę na drugi dzień roboczy.

 

 

W Nowy Mój Orange

 
  • zaloguj się,
  • przejdź do sekcji "Moje Faktury",
  • z menu "Akcje" wybierz "Zgłoś opłacenie",
  • postępuj zgodnie ze wskazówkami na ekranie. Tym samym deklarujesz, że spłaciłeś już zaległość lub spłacisz w ciągu 24 godzin.

Lub zadzwonić na 800 560 560 (połączenie płatne)

 

 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Zaplacenie internetu domowego

Płaciłeś w salonie, czy przelewem? Jeśli przelewem, to o której go zlecałeś? Przeważnie ostatnie sesje wychodzące są o 17-18, więc jeśli to było po południu, przelew dojdzie najwcześniej dzisiaj w pierwszej sesji przychodzącej 10-12. Po wpłynięciu pieniędzy na konto, środki księgują się przeważnie do 24 godzin.

Warto jednak pamiętać, że przelew elixir może iść maksymalnie 3 dni robocze. Najlepiej sprawdzić na Mój Orange, czy FV widnieje jako opłacona. Jeśli nie masz tego uruchomionego warto też przez czat z konsultantem włączyć opcję SMS potwierdzającego wpłatę (dostajemy wtedy wiadomość z podziękowaniem za wpłatę po jej zaksięgowaniu).


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Zaplacenie internetu domowego

Przelew elixir nie może iść 3 dni robocze. Tylko na mój Orange czy u doradcy widać wpłaty dopiero po ich "obrobieniu" a to trwa.