Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zapłata za usługę w Hearthstone.

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Zapłata za usługę w Hearthstone.

► Temat został przeniesiony z kategorii Orange Love Gamers (etykieta: Android) - Moderator Wiktor ◄

 

Witam, przy zakupie abonamentu zdecydowałem się zablokować możliwość zapłaty za coś w aplikacji, czy zakupienia innej w sklepie Play. Teraz zarejestrowałem się w Mój Orange i nie udało mi się odblokować tej usługi, jedynie możliwość doładowania z telefonu. Gdybym miał doładowany telefon na abonament, mógłbym normalnie, jak w tym na kartę dokonać płatności?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Zapłata za usługę w Hearthstone.

Pomimo wyłączonej blokady, może wszystko się przetwarzać do 24 godzin. Spróbuj później i sprawdź, czy się udało.

 

Pamiętaj też o limitach, które obowiązują przy takiej płatności w Orange: http://www.orange.pl/limitymiesieczne.phtml

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Zapłata za usługę w Hearthstone.

Masz nowszą wersję Mój Orange? Po wejściu w "Umowy, urządzenia i usługi dodatkowe", następnie przy "Pakiety i usługi dodatkowe" jest "zarządzaj". Tam jest zakładka z blokadami, które możesz wyłączyć.

 

W starszej natomiast, jak dobrze pamiętam, to u góry "Zarządzaj", następnie "Pakiety i ustawienia".


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Zapłata za usługę w Hearthstone.

Już wcześniej próbowałem, lecz opcja zapłaty za usługi elektroniczne nie chciała się odblokować. Dopiero przed chwilą blokada na zapłatę zaczęła widnieć na liście wyłączonych, lecz nadal "Blokada aktywna na Twoim numerze uniemozliwia skorzystanie z uslugi. Wiecej na orange.pl/mojorange"
Może problem leży w innym miejscu. Co z tym doładowaniem, myślicie że by się powiodło czy to na nic?

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Zapłata za usługę w Hearthstone.

Pomimo wyłączonej blokady, może wszystko się przetwarzać do 24 godzin. Spróbuj później i sprawdź, czy się udało.

 

Pamiętaj też o limitach, które obowiązują przy takiej płatności w Orange: http://www.orange.pl/limitymiesieczne.phtml


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 5
  • 0

Zapłata za usługę w Hearthstone.

Rzeczywiście, jeszcze we wtorek wieczorem spróbowałem, lecz
nie wyszło, za to w środę rano powiodło się i mogłem dokonać zakupu. Dzięki za odpowiedzi.

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Zapłata za usługę w Hearthstone.

To jak najwięcej legend w takim razie życzę 🙂