Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zamowienie nie moze byc zrealizowane


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 29
  • 0

Zamowienie nie moze byc zrealizowane

Wszystko regularnie opłacaneWszystko regularnie opłacanezamowienie oferty ale juz z nowym abonentem i karta simzamowienie oferty ale juz z nowym abonentem i karta simZlozylem dzis zamowienie na telefon na raty i dostalem taka odpowiedz od orange jak na zalaczonym obrazku a wiec pomyslalem ze moze sprobuje jescze raz ale z opcja na abonament z nowym numerem i zamowienie zostalo przyjete i czeka na manualna weryfikacje ktora pewnie tez zostanie odrzucona jak tak czytam wppisy innych uzytkownikow, nadmieniam iz jestem klientem orange i mam wzieta sama  karte na abonament z neo plus tv, gdzie nie bylo z tym zadnych problemow, zalatwione na infolinii przez przemila pania konsultant, place co miesiac okolo 120zl, ostatnio okolo 180 nawet za wszystko w terminie i nie rozumiem dlaczego gdy chce wzic sprzet na same raty to dostaje odpowiedz odmowna a natomiast z nowym numerem na abonament i sprzetem przechodzi do weryfikacji manualnej ktora podejrzewam ze tez sie tak zakonczy, wczesniej bylem w salonie nim mialem usluge orange love z neo i abonamentem na rozmowy oraz tv i mnie system odrzucil.

 

IMG20211226193202.jpg

17 ODPOW. 17

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12978
  • 53279
  • 619

Zamowienie nie moze byc zrealizowane

@GundalfBialy nie powiedziano Ci dlaczego jest negatyw? Spróbuj może z tańszym telefonem, bo nie masz wiarygodności  jako klient. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Zamowienie nie moze byc zrealizowane

@GundalfBialy  spróbuj może jutro zadzwonić na infolinię i zapytać o powód odmowy.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 29
  • 0

Zamowienie nie moze byc zrealizowane

Najlepsze jest to ze jakis czas temu sami do mnie dzwonili i proponowali mi ten telefon ale ze wtedy moj telefon jeszcze nie byl pobity to byl to dla mnie zbedny zakup a teraz wymiana pobitego ekranu w s20 to za duzy koszt wiec dlatego chce wziac nowy telefon a chcialbym miec podobne parametry, dziwna jest ta siec, to samo z internetem do domu rok temu bylo, odrazu odrzucalo ale sami dzwonili pozniej i mi go wciskali. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Zamowienie nie moze byc zrealizowane

@GundalfBialy  teraz święta i nikt raczej tam nie siedzi fizycznie (wyjątkiem może być zgłaszanie awarii), może system coś automatycznie blokuje lub występują błędy, moja rada to jutrzejszy kontakt telefoniczny z konsultantem. Daj znać co zdziałasz.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 29
  • 0

Zamowienie nie moze byc zrealizowane

chyba ze ta weryfikacja manualna przejdzie ale szczerze wolalbym samego tego s20 fe bez tego drugiego i kolejnego abonamentu ale najwyzej karte dam ojcu jak inaczej nie da rady, dziwne to orange odkad maja telefony na raty, kiedys bylo latwiej, teraz wszystko komplikuja.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Zamowienie nie moze byc zrealizowane

@GundalfBialy od dawna jesteś abonentem Orange? Być może masz za krótki czas stażu i dla tego przy zakupie na raty system odrzuca zamówienie, a przy abonamencie informuje o ręcznej weryfikacji. Możesz spróbować złożyć zamówienie z tańszym urządzeniem.

Zakładam, że nie było żadnych zaległości i/lub opóźnień w terminowym opłacaniu faktur za obecny abonament. Bo to też ma wpływ na wiarygodność, jak i na składane zamówienia.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 29
  • 0

Zamowienie nie moze byc zrealizowane

Nie, akurat z platnosciami nie ma problemu, zawsze terminowo placone. 

 

Jestem od 6 miesiecy. W Holandii jak mieszkalem to po 3 miesiacach dawali mi nowa usluge z telefonem wartym ponad 1000 euro a tu takie jaja.

________________
* Scalenie wpisów – moderator Kinga


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18417
  • 52662
  • 710

Zamowienie nie moze byc zrealizowane

@GundalfBialy widocznie jeszcze nie nabyłeś odpowiednio długiego stażu w Orange, dlatego jest taka weryfikacja przez system.

Propozycja telefoniczna, o której wspomniane było w poprzednim poście, to najprawdopodobniej dzwoniła firma zewnętrzna działająca na zlecenie Orange. Dzwonią czasami do klientów Orange, ale skontaktować się z nimi nie da.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 29
  • 0

Zamowienie nie moze byc zrealizowane

11 czerwca przeszlem z karty w orange ktora mialem rok i doladowywalem za stowe co miesiac na abonament a w listopadzie wzialem oferte love z telewizja i swiatlowodem plus ten abonament wrzucili mi w ten pakiet.