Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zamowienie nie moze byc zrealizowane


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zamowienie nie moze byc zrealizowane

@GundalfBialy oferta na kartę nie liczy się do stażu. Do zamówień brany jest staż abonamentowy, a jak piszesz, jest on za krótki, a telefon, który chcesz na raty jest drogi, więc system z automatu odrzuca Twoje zamówienie lub przerzuca na weryfikację ręczną. 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 29
  • 0

Zamowienie nie moze byc zrealizowane

wybralem tanszy zestaw i nie wyskoczyla zadna weryfikacja reczna ani nic, napisali ze dostane email ale nic nie dostalem jeszcze.IMG20211227010048[1].jpg


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Zamowienie nie moze byc zrealizowane

@GundalfBialy  mój post raczej nie jest rozwiązaniem dla Twojego problemu


@slav72napisał(-a)

@GundalfBialy  teraz święta i nikt raczej tam nie siedzi fizycznie (wyjątkiem może być zgłaszanie awarii), może system coś automatycznie blokuje lub występują błędy, moja rada to jutrzejszy kontakt telefoniczny z konsultantem. Daj znać co zdziałasz.


proponuję odznaczyć to rozwiązanie do czasu zakończenia sprawy i wtedy zaznaczyć najbardziej pasujący post jako rozwiązanie. Informuj o postępach.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Zamowienie nie moze byc zrealizowane

@GundalfBialy sprawdź dziś rano, czy przyszło potwierdzenie do złożonego zamówienia. Nie zawsze od razu po złożeniu zamówienia przychodzi potwierdzenie. Warto też zrobić sobie screena z ostatniej strony potwierdzające złożone zamówienie.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 29
  • 0

Zamowienie nie moze byc zrealizowane

 

Dostalem taka odpowiedz, nie rozumiem tego gdyz zaznaczalem ta zgode i specjalnie ponownie probowalem i napewno ja zaznaczylem.

Screenshot_2021-12-27-09-39-24-00.jpg


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Zamowienie nie moze byc zrealizowane

@GundalfBialy  najlepiej będzie jak skontaktujesz się z konsultantem na infolinii, wytłumaczysz o co chodzi, na pewno uda się ogarnąć problem.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 29
  • 0

Zamowienie nie moze byc zrealizowane

Napewno tak bedzie najlepiej bo raz wyskakuje tak a raz inaczej, o 12 maja do mnie dzwonic. 

Anonim

Nie dotyczy

Zamowienie nie moze byc zrealizowane

@GundalfBialy  te zgody na weryfikację, zaakceptuj też na Koncie Mój Orange, zamówienie najpewniej załatwiać poprzez telefon, odzwonią i jeśli się da zaakceptują zamówienie 😉

https://www.orange.pl/ kontakt