Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zakończenie umowy.

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 108
  • 2

Zakończenie umowy.

I mi przyszło się spytać jakiegoś praktyka.

Ad rem.

Umowa w Orange kończy się 14.08.2018.

Okres rozliczeniowy kończy się 13 każdego miesiąca.

Teraz pytanie.

Kiedy najlepiej rozwiązać umowę z przejściem do abonamentu NJU by dla abonentki odbyło się to jak najsprawniej, najszybciej i bezboleśnie? 😉

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Zakończenie umowy.

Mi się wydaje, że najmniej boleśnie zrobić myk: zlecenie w salonie migracji do oferty na kartę w Orange, po migracji smsem przechodzisz do nju na kartę a potem z nju na karte to nju na abonament.

Ew. Zadzwoń do esklepu nju i tam sprawdź czy dla Twojej obecnej oferty na abonament w Orange jest bezpośredni scenariusz migracji do nju abonament.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

10 ODPOW. 10
Anonim

Nie dotyczy

Zakończenie umowy.

@mike278Liczy się czas zakończenia umowy czyli w twoim wypadku jest 14.08.2018 wiec składasz wypowiedzenie 30 dni wcześniej najlepiej to zrobić w salonie Orange Więcej masz tu  rozwiazanie-umowy


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 108
  • 2

Zakończenie umowy.

Ale ja nie chcę zakończyć umowy jako takiej a przenieść do nju abonament. Przez stronę. I tu pytanie kiedy najlepiej to zrobić żeby czas pomiędzy numerem w orange a przeniesionym do nju był jak najkrótszy.

Anonim

Nie dotyczy

Zakończenie umowy.

@mike278A widziałeś tutaj przeniesienie numeru do nju to nowy operator załatwia wszystkie formalności 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 108
  • 2

Zakończenie umowy.

Widziałem. Od strony teoretycznej mam już"obcykane" ale dlatego pytałem o odpowiedź "praktyka" kto już coś takiego robił. Ale jak najbardziej dzięki za dobre chęci. 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Zakończenie umowy.

Mi się wydaje, że najmniej boleśnie zrobić myk: zlecenie w salonie migracji do oferty na kartę w Orange, po migracji smsem przechodzisz do nju na kartę a potem z nju na karte to nju na abonament.

Ew. Zadzwoń do esklepu nju i tam sprawdź czy dla Twojej obecnej oferty na abonament w Orange jest bezpośredni scenariusz migracji do nju abonament.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Zakończenie umowy.

@mike278, moim zdaniem, w tym przypadku, nie ma potrzeby zlecania żadnej migracji do oferty na kartę, bo i tak nie nastąpi to szybciej niż 14-09-2018 przy umowie do 14-08-2018 i okresie rozliczeniowym rozpoczynającym się 14-dnia m-ca. 

 

Jeżeli masz umowę abonamentową lub mix do 14-08-2018 to jeszcze "obowiązkowy" masz cykl rozliczeniowy 14-08-2018 - 13-09-2018. 

 

W trakcie trwania tego cyklu po 14-08-2018 (najlepiej na początku trwania cyklu rozliczeniowego) możesz złożyć zamówienie w sklepie internetowym nju mobile na ofertę nju z rachunkiem. Zamówienie zostanie zweryfikowane, dokumenty przesłane, a po podpisaniu umowy zostanie dokonana migracja do nju mobile z początkiem nowego okresu, następującego bezpośrednio po okresie, w którym zleciłeś migrację, czyli w tym przypadku 14-09-2018.

 

Wg mnie sposób, jaki podał @Piotrekk85 wydłużyłby czas przejścia do nju z rachunkiem. 

 

Taka porada praktyka, który to zlecał Szczęśliwy robot


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Zakończenie umowy.

O ile migracja bezpośrednia jest możliwa i ktoś nie chce skorzystać z promocji na www.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 61
  • 108
  • 2

Zakończenie umowy.

No chyba właśnie nie do końca. Mi WYDAJE się że można zgłosić szybciej a ma upłynąć minimum jeden pełen okres rozliczeniowy i można zakończyć z dniem 14.08. I już. I tu jest pytanie kiedy by wystartowało nju abonament. Od 14.09? Jeśli tak to sposób Piotrka byłby szybszy i wszystko robię z domu z kompa. Kody i hasła znam, więc abonentki nie musiałbym fatygować. A doładować kartę i uruchomić pakiet na 7 dni z nielimitowanymi rozmowami na kartę w orange to też nie filozofia. 😉

Anonim

Nie dotyczy