Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telewizja na fakturach - jak "wymigać" się od tego?


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 25
  • 0
  • 0

Telewizja na fakturach - jak "wymigać" się od tego?

► Temat przeniesiono z kategorii Dekodery i inne, a dodatkowo doprecyzowano w nim tytuł - Moderator Wiktor ◄

 

Witam! Moja Mama kilka lat temu nieumyślnie wzięła dodatkowo do oferty telewizje za którą płaci 5zl/msc od kilku lat. Od razy gdy wziela z salonu tą skrzyneczkę, zgubiła ją gdzieś w domu, nie aktywowała, nie włączała nigdy, a płacić musi do teraz. Mama zwróciła się z pytaniem do Pani z Salonu Orange (ponieważ chcemy odejść od Orange) ile by musiała zapłacić. Na to Pani odpowiedziała że 300 zł musiałaby zapłacić i może zakończyć umowę nie oddając urządzenia albo przedłużyć umowę na rok i wtedy rzekomo miałaby opłaconą tą telewizję. Czy jest może jakiś sposób by "wymigać" się od opłat za to urządzenie, a mimo to, zakończyć umowę bez dodatkowych kosztów. Pozdrawiam!

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Telewizja

@joko2668Jaka to skrzyneczka czy to był dekoder to kwota jest 600 zł i z tego się nie wymigasz 

https://www.orange.pl/omnibook/zwrot-sprzetu-po-zakonczeniu-umowy#


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 25
  • 0
  • 0

Telewizja

nie wiem co to za urządzenie, było odbierane kilka lat temu i go nie widziałem.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 25
  • 0
  • 0

Telewizja

A po skończonym roku przedłużonej umowy, gdy bedziemy chcieli zakonczyc umowe, bedziemy musieli placic dodatkowe oplaty za tą telewizje?

Anonim

Nie dotyczy

Telewizja na fakturach - jak "wymigać" się od tego?

Wszystko jest w dokumentach umowie i protokół zdawczo/odbiorczym.

Edit cały czas masz urządzenie na swoim koncie nawet po przedłużeniu umowy 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Telewizja na fakturach - jak "wymigać" się od tego?

A mam głupie pytanie: czy Twoja mam na pewno otrzymała "skrzyneczkę" (dekoder)?