Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zaświadczenie o zgłoszeniu utraty dowodu

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Zaświadczenie o zgłoszeniu utraty dowodu

► W temacie uporządkowano etykiety - Moderator Wiktor ◄

 

Witam,

straciłem telefon oraz dokumenty, czy przychodząc do salonu orange po nową kartę sim mogę się posłużyć i dostać takową okazując oficjalne zaświadczenie z urzędu o chwilowym braku dokumentu?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Zaświadczenie o zgłoszeniu utraty dowodu

@GilGalad91Takie zaświadczenie nie wiem jak traktuje Orange ale gdy utracisz na przykład dowód osobisty czy prawo jazdy może z tym posługiwać do czasu otrzymania nowego. Najlepiej zapytaj się na czat 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

Zaświadczenie o zgłoszeniu utraty dowodu

@GilGalad91Takie zaświadczenie nie wiem jak traktuje Orange ale gdy utracisz na przykład dowód osobisty czy prawo jazdy może z tym posługiwać do czasu otrzymania nowego. Najlepiej zapytaj się na czat 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Zaświadczenie o zgłoszeniu utraty dowodu

Ok, dzięki za odpowiedź. Można na takie zaświadczenie odebrać nową kartę sim.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Zaświadczenie o zgłoszeniu utraty dowodu

Niestety jednak w większości salonów może to nie wystarczyć. Dowód nie jest obowiązkowy, może być inny dokument tożsamości ze zdjęciem. Jednak ostateczn decyzja należy do pracownika salonu.
Anonim

Nie dotyczy

Zaświadczenie o zgłoszeniu utraty dowodu

Jeszcze jest bardzo ważne że po otrzymaniu nowego dowodu trzeba zaktualizować w bazie Orange numer dowodu bo PESEL zostaje bez zmian.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Zaświadczenie o zgłoszeniu utraty dowodu

Wiem o tym, mam zdjęcie dowodu, które kiedyś zrobiłem gdy musiałem gdzieś wysłać skan, to plus zaświadczenie mam nadzieje, że mi pomoże potwierdzić tożsamość. Razem z telefonem utraciłem wszystkie dokumenty. Nie wyobrażam sobie, żeby mi nie wydali karty sim przez miesiąc gdy będę czekał na dowód.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Zaświadczenie o zgłoszeniu utraty dowodu

Bo drugiej stronie jest bezpieczeństwo...
Anonim

Nie dotyczy

Zaświadczenie o zgłoszeniu utraty dowodu

Na jakiej zasadzie otrzymujesz potwierdzenie o zagubieniu dokumentów z policji ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Zaświadczenie o zgłoszeniu utraty dowodu

Na forum nikt nie podejmie decyzji za pracownika salonu. A dokumentów tożsamości jest wiele: legitymacja zawodowa/studencka/emeryta, prawo jazdy, paszport, książeczka wojskowa, stare książeczki zdrowia za zdjęciem stemplowanym, ...

Poza tym zawsze w urzędzie gminy można zwrócić się z wnioskiem o przyśpieszenie wydania.