Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wysyłka e-mail na SMS

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 1

Wysyłka e-mail na SMS

Dzień dobry, czy w Orange jest możliwości wysłki e-mail tak żeby ją otrzymać jako SMS ?

Coś w stylu MOJ_NUMER@orange.pl = SMS. Taki e-mail/sms chcę wysłać na swój numer telefonu, który mam u Was (abonament). Można powiedzieć sporadycznie wysyłane (alerty - nie będzie mi to służyć jako skrzynka odbiorcza 😄 )

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 1

Wysyłka e-mail na SMS

Załatwiłem to przez MultiBox + zmiana usługi na wyższą. Alet idzie na dedykowany e-mail w MultiBox i tam ustawione powiadomienie SMS o nowej wiadomości. Częstotliwość "natychmiast" i w zależności od czasu w jakim wysłana SMS przychodzi (max 1 minuta)

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Wysyłka e-mail na SMS

Z tego co mi wiadomo to nie ma takiej możliwości, pozdrawiam.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 1

Wysyłka e-mail na SMS

Może ktoś z Orange oficjalnie potwierdzić ? Może być nawet jakaś płatna usługa 😄


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wysyłka e-mail na SMS

Niektóre opcje są w ramach uslugi Multibox Gold lub Multibox platinum. Tylko poczta ma login nie związany z numerem usługi w Orange.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Wysyłka e-mail na SMS


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wysyłka e-mail na SMS

W wersji GOLD i PLATINUM można dostawać powiadomienia od razu. Na dziś jest to słabe jeśli treść lub temat wiadomości jest przesyłany jako html, a nie zwykły ciąg znaków.

Te smsy dotyczą smsów wysyłanych z bramki. Same powiadomienia są za darmo, jak się wykupi płatną opcję.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 1

Wysyłka e-mail na SMS

Załatwiłem to przez MultiBox + zmiana usługi na wyższą. Alet idzie na dedykowany e-mail w MultiBox i tam ustawione powiadomienie SMS o nowej wiadomości. Częstotliwość "natychmiast" i w zależności od czasu w jakim wysłana SMS przychodzi (max 1 minuta)


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wysyłka e-mail na SMS

Super, że się udało 😉