Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wypowiedzenie umowy, a strata numeru


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Wypowiedzenie umowy, a strata numeru

Cześć.
Mam miesiąc do końca umowy w Orange, więc wypowiedziałem ją, aby poszukać czegoś lepszego, jak to jest z numerem kiedy skończy się umowa? Co mogę zrobić, żeby go nie stracić?

9 ODPOW. 9

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Wypowiedzenie umowy, a strata numeru

Po prostu w wypowiedzeniu napisać że z umowy rezygnujesz a numer chcesz przenieś na ofertę na kartę.A wtedy taki numer możesz do każdej sieci przenieść.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Wypowiedzenie umowy, a strata numeru

Wypowiedzenie już złożyłem. Mogę np. pod koniec umowy lub wraz z jej końcem po prostu pójść do salonu i zarejestrować ten numer?


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 227
  • 137
  • 15

Wypowiedzenie umowy, a strata numeru

A co napisałeś w wypowiedzeniu? że całkowicie rezygnujesz z usług i numeru czy chcesz zostawić numer?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Wypowiedzenie umowy, a strata numeru

Powiem Ci szczerze, napisałem wypowiedzenie, nawet nikt na nie nie spojrzał bo "w Orange nie przyjmują pisemnej rezygnacji w salonie", konsultant po prostu zrobił to komputerowo, a zapomniałem zupełnie o pytaniu o numer.

Anonim

Nie dotyczy

Wypowiedzenie umowy, a strata numeru

Zadzwoń do BOK i daj dyspozycję przeniesienia tego numeru do oferty na kartę. Nie będziesz musiał rejestrować go ponieważ są już do niego przypisane Twoje dane które były potrzebne do umowy abonamentowej, pozdrawiam.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36171
  • 1366

Wypowiedzenie umowy, a strata numeru

Niestety dyspozycja migracji na ofertę na kartę może być złożona pisemnie. Wyślij skan pisma przez Mój Orange.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 2
  • 0

Wypowiedzenie umowy, a strata numeru

Zrobić to w trakcie umowy, czy po zakończeniu?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36171
  • 1366

Wypowiedzenie umowy, a strata numeru

na pewno w trakcie.
Potem może trafić do kogoś innego.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 4
  • 1

Wypowiedzenie umowy, a strata numeru

Cześć. Jeśli chcesz po zakończeniu umowy przejść ze swoim numerem na kartę nie wysyłasz do Operatora żadnego wypowiedzenia. Po prostu na 30 dni przed końcem umowy udajesz się  do Salonu i mówisz że kończy Ci się umowa i chcesz ze swoim numerem przejść na kartę. Jeśli już wysłałes wypowiedzenie radzę Ci je pisemnie odwołać, bo inaczej stracisz swój numer.