Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Smart Plan trzy numery problem z aktywacją

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Smart Plan trzy numery problem z aktywacją

Pewnego razu zadzownił do mnie Pan z ofertą orange . Była bardzo fajna wiec skusiłem się na nią.

 

Wziąłem telefon  i przniosłem trzy numery z plusa do orange:

1- niezarejestrowoany zwykły simplus

2- dawny mixplus ale oferta wygasła kilka miesiecy temu wiec juz tez simplus

i 3 - był w mixie do 17.08.2016 a umowę zawierałem 10.08.2016 więc teraz rownież już powinen być w zwyłym simplusie

 

Po kilku dniach przyjechał kurier przywiózł telefon , trzy umowy o przenienie numeru oraz 3 karty sim orange, kazda identyczna . Na umowach do kazdego mojego numeru plusa przyporzadkowano jakis nowy numer z orange sadze tymczasowy , jednak nigdzie na zadnej z trzech kart nie ma tych numerów co na umowach , każda jest taka sama

 

Wkładałem po kolei do telefonu nie wiem która jest która i żadna nie działa. 

Nie wiem o co chodzi moj numer miał zostać przeniesiony 29.08.2016 a zadna z kart nadal nie działa , nie wiem o co chodzi ktoś wie jak to wszystko aktywować ? i jak rozróznić karty ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 70
  • 13
  • 2

Smart Plan trzy numery problem z aktywacją

Z trzech umów które podpisałeś jeden jak się domyślam był Główny a dwa pozostałe Dodatkowe. Abonament Wspólny. Być może Głównym miał być numer niezarejestrowany w Plusie i nie dodzło do jego przeniesienia  do Orange a pozostałe dwa numery Dodatkowe w konsekwencji są nadal nie przeniesione bo Główny wogóle nie działa.

 

Numery tymczasowe powinny być aktywne od dnia podpisania umowy a w dniu przeniesienia powinny tylko zmienić numerację. Za numery tymczasowe abonament jest gratis do 6 miesięcy (do czasu przeniesienia numerów) a rozmowy i inne usługi są płatne. Gratis jest 100 MB Internetu miesięcznie i zdjęcie Simlocka . Wszystko w ramach promocji "Przenoszę numer do Orange". Sprawdź na umowie czy taką promocję dostałeś a powinna być bo wszyscy przenoszący numer do Orangę mają ją z automatu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
Anonim

Nie dotyczy

Smart Plan trzy numery problem z aktywacją

Ja bym na Twoim miejscu czym prędzej zadzwonił do BOKu - z aplikacji Mój Orange połączenie masz za free. Tutaj bez szczegółów nikt raczej nic nie sprawdzi....


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Smart Plan trzy numery problem z aktywacją

Z tych nowych kart nie zadzwoni... bo "są nieaktywne"... ale sam kontakt  z BOK to oczywiście dobry pomysł.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 70
  • 13
  • 2

Smart Plan trzy numery problem z aktywacją

Z trzech umów które podpisałeś jeden jak się domyślam był Główny a dwa pozostałe Dodatkowe. Abonament Wspólny. Być może Głównym miał być numer niezarejestrowany w Plusie i nie dodzło do jego przeniesienia  do Orange a pozostałe dwa numery Dodatkowe w konsekwencji są nadal nie przeniesione bo Główny wogóle nie działa.

 

Numery tymczasowe powinny być aktywne od dnia podpisania umowy a w dniu przeniesienia powinny tylko zmienić numerację. Za numery tymczasowe abonament jest gratis do 6 miesięcy (do czasu przeniesienia numerów) a rozmowy i inne usługi są płatne. Gratis jest 100 MB Internetu miesięcznie i zdjęcie Simlocka . Wszystko w ramach promocji "Przenoszę numer do Orange". Sprawdź na umowie czy taką promocję dostałeś a powinna być bo wszyscy przenoszący numer do Orangę mają ją z automatu.