Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wypowiedzenie umowy a okres wypowiedzenia

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Wypowiedzenie umowy a okres wypowiedzenia

w aneksie mowa chyba tylko o 24 okresach rozliczeniowych, lub na okres umowy, zatem któż to wie, bo 24 okres rozliczeniowy dobiegnie końca w okolicach końca tego trzeciego numeru...

 

W każdym razie złożyłem już dyspozycje przejścia na kartę, oraz całkowitej rezygnacji z numeru stacjonarnego, który był wzięty wyłącznie na potrzeby uzyskania rabatu... Oba z końcem 24 sierpnia. 

 

A mam pytanie a przejście na flexa również wymaga okresu wypowiedzenia? bo tam chyba można przejść w dowolnym momencie, na 6 miesięcy przed końcem umowy, oczywiście wiąże się to z kosztami, ale nadal znacznie mniejszymi aniżeli w przypadku pełnej sumy abonamentu...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Wypowiedzenie umowy a okres wypowiedzenia

Do flexa przechodzi od razu bez wypowiedzenia. O korektę faktury trzeba się ręcznie upomnieć jeśli ostatnia jest za duża i nie ma usług na koncie. Nie wiem jedynie co z ew karą - podpytaj na flexow czacie.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Wypowiedzenie umowy a okres wypowiedzenia

ok, w takim razie jutro do nich napiszę, bo i tak niewiele mam opcji, bo nie mogę jeszcze zgłosić przeniesienia do nju, bo wyskakuje komunikat, że trzeba czekać do ostatniego okresu rozliczeniowego oferty promocyjnej, lub coś w tym style. Co jest dziwne, bo niby powinny być dostępne różne opcje, ale najwidoczniej dotyczy to innych sieci... Ale w takim razie chyba okres wypowiedzenia (30 dni) nie obowiązuje skoro trzeba zgłaszać dyspozycje dopiero w trakcie ostatniego okresu rozliczeniowego... Dziwne.

 

W sumię może i u nich napisze z zapytaniem w tej kwestii...