Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wymiana sim internet mobilny

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 0

Wymiana sim internet mobilny

Wymieniał może ktoś kartę SIM do internetu mobilnego i jest w stanie powiedzieć jak to wygląda z tymi starterami? Bo co zadzwonię to słyszę inną wersje... Raz można raz nie. Niby " korzystasz z głosowej oferty Orange na abonament – jako Klient indywidualny" Gdzie jedyne co słyszę: "No numer głosowy więc nie ma opcji", a przy kolejnym połączeniu, że "z tego numeru też można dzwonić więc też jest głosowy"... Ludzie...

Rozumiem że konsultanci nie są alfą i omegą ale mówić że numer internetowy to głosowy bo można dzwonić... Szanujmy się... 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Wymiana sim internet mobilny

@Beata65 wymieniłem kartę SIM Internetu mobilnego przy użyciu startera. Nie było żadnego problemu. Opłata została doliczone do abonamentu, pomniejszone o wartość startera. Ważne, aby wymiany dokonywać w tej lokalizacji, w której będzie korzystało się z Internetu. Chodzi o strefę, bo po wymianie karty SIM u mnie się zmieniła.

Najlepiej kup starter za 5 PLN, niech reszta opłaty będzie doliczone do abonamentu. Nie kupuj startera po wyżej kosztów wymiany, bo nie zadziała. Starter nie może być rejestrowany ani aktywowany.

Wymiany dokonałem zgodnie z instrukcją:

https://www.orange.pl/omnibook/samodzielna-wymiana-karty-sim

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Wymiana sim internet mobilny

@Beata65 A to idź do BOK i załatwisz wszystko w jednym miejscu łącznie z informacja comozesz, a czego nie... I jeszcze, SIM wymienisz... A jak bzdury będzie mówić, to i przywalić możesz... Słowem oczywiście


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Wymiana sim internet mobilny

@Beata65 wymieniłem kartę SIM Internetu mobilnego przy użyciu startera. Nie było żadnego problemu. Opłata została doliczone do abonamentu, pomniejszone o wartość startera. Ważne, aby wymiany dokonywać w tej lokalizacji, w której będzie korzystało się z Internetu. Chodzi o strefę, bo po wymianie karty SIM u mnie się zmieniła.

Najlepiej kup starter za 5 PLN, niech reszta opłaty będzie doliczone do abonamentu. Nie kupuj startera po wyżej kosztów wymiany, bo nie zadziała. Starter nie może być rejestrowany ani aktywowany.

Wymiany dokonałem zgodnie z instrukcją:

https://www.orange.pl/omnibook/samodzielna-wymiana-karty-sim


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 10
  • 0

Wymiana sim internet mobilny

Dzięki wielkie. I na przyszłość tak ciężko im dopisać chociażby zdanie nie wiem, np. "Wymiana dotyczy również numerów z taryfą internetu mobilnego na abonament"? I by wszystko było jasne.

Jeżeli chodzi o wymianę i aktywacje - długo czekałeś by móc korzystać z internetu?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Wymiana sim internet mobilny

@Beata65 kwestia przełożenia kart SIM po wymianie. Najlepiej odczekać kilka godzin, aby na nowo aktywowała się strefa. Po wymianie można było od razu korzystać, ale mi nie był potrzebny, więc odoczekałem 24 godziny.

Można skontaktować się z infolinią i sprawdzić po wymianie, czy nową karta SIM została aktywowana i przepisane są już usługi. Takie informacje powinni udzielić bez problemu.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Wymiana sim internet mobilny

@Beata65  słusznie prawi @ketrasaArtur , ale jako niezwykle ostrożny w okazywaniu zaufania prostym rozwiązaniom niepokoje się na sama wzmiankę o niespójnych informacjach płynących z opinii infolinii. Mają czarno na biały m Twoje konto i tam powinno być określone co możesz zrobić i co  tego wynika.. Skoro się motają w zeznaniach... lepiej uważać


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Wymiana sim internet mobilny

@agat13 nie pierwszy raz spotykam się z różnymi informacjami od konsultantów. Jeżeli mam wątpliwość, to weryfikuję informację u kilku konsultantów.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Wymiana sim internet mobilny

@ketrasaArtur toż właśnie to uczyniła i ilu konsultantów, tyle opinii +1

Normalnie powinno być tak jak piszesz... Ale przecież my się normalnymi sprawami nie zajmujemy😁


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Wymiana sim internet mobilny

Zauważcie jaką wiedzą dysponują konsultanci na przykładzie dzisiejszej rozmowy w temacie https://nasz.orange.pl/t5/Modemy-i-routery/FunBox-6-0-TP-Link-AX1500-problem-po-braku-pr%C4%85du/m-p... o ONT, także niewiedza na temat sim też mnie nie dziwi.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Wymiana sim internet mobilny

@slav72  już pragórale wiedzieli, że ONT tylko operatorski... Tym bardziej dziwi nieznajomość procedur i takie wprowadzanie w błąd... Nie ufam infolinii jak zwierzęciu domowemu na 4 litery z ogonem... ( żeby nie ubliżać)