Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wykaz połączeń telefon stacjonarny.

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Wykaz połączeń telefon stacjonarny.

@Piotrekk85, nie sprawdzałem, bo męczy mnie czasami podawanie "na tacy", ponieważ rzadko korzystam, mieszcząc się zaledwie w limicie rozmów. Musiałbym przewertować wszystkie od zeszłego roku włącznie.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Wykaz połączeń telefon stacjonarny.

Witam ponownie .Sprawdzałem na fakturach  i rzeczywiście są numery z wykonanych połączeń telefonu stacjonarnego. Nie ma natomiast daty wykonania tego połączenia ale to mi wystarczy co jest pokazane. Faktury pobierałem z aplikacji mobilnej ponieważ na komputerze udało mi się pobrać jedną fakturę i później wyskakiwał jakiś błąd.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Wykaz połączeń telefon stacjonarny.

Dziwne na mojej fakturze  za telefon stacjonalny nie ma żadnej szczegółowej informacji na temat numerów na jakie dzwoniłem. Są tylko informacje jakie to były połączenia np: do sieci komórkowej, bez wyszczególnienia numeru na który dzwoniłem. Na infolini dostałem informacje że szczegółowe informacje mogę dostać tylko z wyciągu bilingu który mi przyślą pocztą. Po zmianie faktury na nowy format informacje o numerach na jakie dzwoniłem znikły. Nie ma też tej opcji w oknie Mój Orange, chociaż kiedyś była. Zostaje aktualnie tylko złożenie wniosku o billig.Dziwne że wprowadzili sobie dodatkową robotę wysyłając biling pocztą. Przyjdzie to zobaczymy czy dołożą dodatkową opłatę za tą przyjemność.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Wykaz połączeń telefon stacjonarny.

To raczej wynik RODO i pewnie licznych skarg klientów. Od wielu lat na fakturze za telefon stacjonarny nie można było zrezygnować z wyświetlania listy numerów. A biling czy papierowy czy na email (jako stały do faktury) za telefon domowy (bez Nowej Orange Strefy) jest bezpłatny.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 77
  • 61
  • 1

Wykaz połączeń telefon stacjonarny.


@Piotrekk85napisał(-a)
To raczej wynik RODO i pewnie licznych skarg klientów. Od wielu lat na fakturze za telefon stacjonarny nie można było zrezygnować z wyświetlania listy numerów

Skarg klientów? Klienci skarżyli się, że dostają billing? Nie wierzę, że byli klienci, którzy zawracali sobie głowę skargą z powodu otrzymania billingu, którym nie są zainteresowani. Przecież nikt nie każe tego czytać.

Dlaczego Orange zlikwidował billing? bo mógł:)

Może chodzi o oszczędność papieru? to akurat jestem w stanie zrozumieć. Nie rozumiem tylko dlaczego Ty Piotrek każde działanie operatora podyktowane jego własnym interesem na siłę usprawiedliwiasz. Orange pozbawił klientów łatwego dostępu do wykazu połączeń a Piotrek już znalazł wytłumaczenie, to w trosce o klientów, którzy czują się nękani billingiem:)


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Wykaz połączeń telefon stacjonarny.

Do faktur za usługi stacjonarne był dołączany tzw. uproszczony wykaz połączeń (nie bylo to formalnie biling). Nie było opcji zrezygnowania z niego. A jak pracowałem na "słuchawce" orange nie było dnia po wystawianiu i wysyłce faktur by ktoś nie dzwonił z reklamacją. Rozumiem że dla większości to wygoda, ale faktura powinna być rozdzielona od bilingu. Tego wcześniej nie było. A biling do telefonu domowego był i jest za darmo.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 77
  • 61
  • 1

Wykaz połączeń telefon stacjonarny.

Wg mnie to jakiś wydumany problem. Jaką realną  niedogodność odczuwa klient, któremu do faktury dołączono (jak sam zauważyłeś nawet nie billing) tylko skrócony wykaz połączeń? Nie wiem w czym to może przeszkadzać. Dla mnie ten wykaz był przydatny, zdarzało się, że nie byłam pewna jaka jest opłata za połączenie z jakąś infolinią i łatwo mogłam to sprawdzić. Teraz billing wysyłany jest na życzenie więc muszę robić sobie kłopot, żeby o niego wystąpić. A czy rzeczywiście jest bezpłatny tak jak piszesz wolę nie sprawdzać 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36170
  • 1366

Wykaz połączeń telefon stacjonarny.

Tak samo było przecież z książkami telefonicznymi. Ówczesna tp to było zło wcielone i w Polsce zrobiono swego czasu domyślną zgodę na nie. Na dziś łatwiej znaleźć czyjś numer w sieciach społecznościowych niż w książce telefonicznej.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Wykaz połączeń telefon stacjonarny.

Wykaz połączeń był mi potrzebny żeby sprawdzić numery zagraniczne na które dzwoniłem i nabiłem większy rachunek. W poprzedniej fakturze też dzwoniłem o połowę krócej na zagraniczne numery i zapłaciłem  dużo mniej.  Co do możliwości zamówienia bilingów to mam mieszane uczucie, pani w infolinii online napisała że zrobi  za mnie zgłoszenie o wykaz bilingów. Miesiąc minął a wykazu nie ma. I nie mam siły dalej się go domagać. Możliwość sprawdzenia bilingów do wystawionej faktury powinna być udostępniona po zalogowaniu się na własne konto w Orange. Nikt nie potrzebuje wykazu bilingów jak ma normalną cenę na fakturze, a czekać na wykaz przysłany pocztą to jakieś nieporozumienie i dodatkowe koszty dla Orange.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Wykaz połączeń telefon stacjonarny.

Gdyby biling był dostępny na koncie,było by to bardzo wygodne rozwiązanie.