Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Cesja umowy z osoby prywatnej na jednoosobową działalność gospodarczą

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Cesja umowy z osoby prywatnej na jednoosobową działalność gospodarczą

Dzień dobry,

 

Podpisałem umowę z ORANGE na internet i tel komórkowy w sierpniu 2018. Teraz założyłem firmę i chcę z obydwu usług korzystać na firmę czyli odliczać podatek i VAT. 

 

Chcę zrobić cesję z osoby prywatnej na jednoosobową działalność gospodarczą.

 

Czy zawsze i bez wyjątku otrzymam cesję? Jest to ta sama osoba prawna (ja), która od zawsze miała NIP i jedyne czego potrzebuje to NIP na FV, a o ile wiem istnieje obowiązek wystawiania FV.

 

Proszę o zobowiązującą interpretację, zanim się udam do salonu i będę chciał przeprowadzić cesję. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

Cesja umowy z osoby prywatnej na jednoosobową działalność gospodarczą

Jeśli jest to JDG, to Zaloguj się na Mój Orange i konsultant na czacie załatwi to od ręki bez problemu (Czat od Pon-Pt od 7:00-21:30) lub jeśli ma to nastąpić z dniem dzisiejszym to pozostaje kontakt telefoniczny z BOK. Sam tak robiłem 2 lata temu. 

 

Nie wiem czy będzie możliwość jeśli jest to internet mobilny, ale przynajmniej abonament na telefon będzie można. Dlatego zmiany dokonasz przez BOK jak konsultant zweryfikuje Twoje konto.

 

Informacje dodatkowe.

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3214
  • 7466
  • 136

Cesja umowy z osoby prywatnej na jednoosobową działalność gospodarczą

Jeśli jest to JDG, to Zaloguj się na Mój Orange i konsultant na czacie załatwi to od ręki bez problemu (Czat od Pon-Pt od 7:00-21:30) lub jeśli ma to nastąpić z dniem dzisiejszym to pozostaje kontakt telefoniczny z BOK. Sam tak robiłem 2 lata temu. 

 

Nie wiem czy będzie możliwość jeśli jest to internet mobilny, ale przynajmniej abonament na telefon będzie można. Dlatego zmiany dokonasz przez BOK jak konsultant zweryfikuje Twoje konto.

 

Informacje dodatkowe.

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Cesja umowy z osoby prywatnej na jednoosobową działalność gospodarczą

Jaką masz obecnie ofertę? Nie wszystkie usługi są cedowalne.