Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zginął zasięg sieci w miejscu zameldowania


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Zginął zasięg sieci w miejscu zameldowania

Witam,

Posiadam abonament w Orange od paru lat i muszę przyznać, że co roku jest gorzej. Od listopada nie mam zasięgu w miejscu zameldowania, ani ja ani żaden z domowników posiadających telefon w sieci Orange. Zgłaszałem problemy na infolinii, niestety nic to nie dało - zasięg zniknął i raczej szybko nie wróci (przebudowa BTS'ów). Czy na tej podstawie mogę odstąpić od umowy? Czy ktoś miał podobny problem?

Dodam, że "zielona" konkurencja działa bez problemu...

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Zginął zasięg sieci w miejscu zameldowania

Masz usługę mobilną, więc telefon działa też z innych nadajników, zerwanie umowy zaowocuje karą, po wi-fi można też dzwonić z domu, skutecznego rozwiązania nie dam, można posiłkować się prepaid Plus czy innego Operatora, tak na koniec, operatorzy modyfikują nadajniki, u mnie też co jakiś czas jakiś BTS przestaje działać.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Zginął zasięg sieci w miejscu zameldowania

Sprawdź jeszcze, czy macie w telefonach włączone wszystkie tryb sieci 2G, 3G, LTE lub podobnie.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Zginął zasięg sieci w miejscu zameldowania

Niestety nie mam tam internetu - oczywiście dzwonienie przez WiFi Orange proponowało, ale niestety nie ma możliwości podłączenia internetu. Nie może więc świadczyć mi tam żadnej usługi. Oczywiście innego operatora mogę podłączyć, ale to dodatkowy koszt którego nie zamierzam ponosić, gdyż wynika z winy Orange

Anonim

Nie dotyczy

Zginął zasięg sieci w miejscu zameldowania

@Leon0 w okolicy domu tylko jeden BTS masz?

Może router LTE z anteną na domu pociągnął by z innego BTS sygnał, byłby net i po wi-fi telefon z Orange, inna opcja to zgłoszenie problemu, jak operator to przychylnie zaaprobuje to umowę rozwiąże.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Zginął zasięg sieci w miejscu zameldowania

Mam dwa nadajniki, jestem niestety w geometrycznym środku pomiędzy nimi. Często było tak, że przechodząc pomiędzy pomieszczeniami przełączał mi się telefon, później zasięg był tylko z jednej strony domu. Obecnie nie ma go wcale, ani w budynku ani na podwórzu.