Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wyciągi z konta


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Wyciągi z konta

Cześć,

 

opiszę sprawę dość krótko - jestem młodą, 21-letnią osobą, która ma telefon od rodzica. Jednak odkąd zacząłem sam pracować na UoP, zdecydowałem że sam kupię sobie smartfona i sam będę opłacać sobie rachunki, bo zdarza im się zalegać. Stwierdziłem, że oferta na LG G6 za 599zł na start i 130zł abo będzie dla mnie odpowiednia. 

Teraz pytanie - czy wystarczy Orange mój wyciąg z konta bankowego? Że dostaję regularne wpływy i stać mnie opłacać to urządzenie. Nie opłacam żadnych rachunków za gaz, prąd, czy internet, ale kupuję chociażby bilet miesięczny, kursy, jakieśtam serwisy i za jakiś czas pewnie studia. 

Czy mogą odmówić mi sprzedaży smartfona/zażądać jakieś horrendalnej kaucji? 

 

Pozdrawiam.

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wyciągi z konta

Może być wyciąg z konta, ale musi być jakiś tzw. systematyczny dochód. Co do kaucji i możliwości wzięcia umowy, zawsze jest to indywidualnie ocenianie. W salonach firmowych czasem tzw. weryfikacja płatnicza przechodzi łatwiej. Póki nie złożysz zamówienia, to niestety się nie dowiesz.
Anonim

Nie dotyczy

Wyciągi z konta

Osobiście uważam że może być problem z weryfikacją Twojej osoby?? Regularne wpływy?? Mhm.....nie wiem czy to wystarczy??


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Wyciągi z konta

@Haski  jeśli dobrze rozszyfrowałem skrót UoP - umowa o pracę - znaczenie ma jaka to umowa - okresowa, czy stała... no a dla samej oceny wiarygodności istotna jest też wysokość wpływów... 

Anonim

Nie dotyczy

Wyciągi z konta

@Haskia nie lepiej kupić smartfon na wolnym rynku i do tego dobrać ofertę na kartę, np Orange Free na Kartę gdzie za 28 zł możesz miec naprawdę super ofertę?? Po co Ci abonament?? Jeśli nie masz stałej pracy to.......po co masz poźniej wpaść na "czarną listę dłużników"??? Ja bym nie ryzykował.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wyciągi z konta

Nie zawsze prepaid jest lepszy... trzeba przeliczyć.