Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wspólny pakiet gb


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Wspólny pakiet gb

Czy istnieje możliwość wyłączenia na koncie abonenckim usługi Wspólny pakiet GB? Bo nie zawsze jest ona korzystna dla klienta. Obecnie mam 70 GB z Free Net z opcją nielmitowanego LTE i 20 GB ze Smart Planu LTE. Niestety pakiet się szybko kończy i na numerze Smart Plan pozostaje bez internetu.

6 ODPOW. 6

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 76
  • 54
  • 1

Wspólny pakiet gb

@lucasso1 Jest taka możliwość (o ile dobrze Cię rozumiem). Musisz włączyć na Internecie mobilnym usługę Ograniczenie limitu danych na użytkownika. Ustalasz w niej limit GB dla poszczególnych numerach. Pamiętaj, że usługa kosztuje 2 zł miesięcznie. Włączysz ja w aplikacji Mój Orange.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Wspólny pakiet gb

Chodzi mi o to, żeby numer Orange Free Net nie zżerał pakietu z numeru Smart Plan LTE.

Anonim

Nie dotyczy

Wspólny pakiet gb

Pobierz sobie apliakcję Mój Orange, z niej za free skontaktuj się z doradcą, On Ci poda info co i jak zrobić a nawet myślę że sam włączy/wyłączy ograniczenie/pakiet. Nie bójcie się dzwonić do BOK 🙂 Tym bardziej jak jest za free 🙂 Ale tak jak pisze @ziolo1945 masz możliwość włączena ów ograniczenia za 2 zł/msc. Pozdrawiamy 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 76
  • 54
  • 1

Wspólny pakiet gb

@lucasso1 w takim razie się nie zrozumieliśmy. Niestety to tak nie działa. Free Net nie korzysta z pakietu danych, który jest przypisany do Smart Planu LTE. Zakładając, że na Free Necie masz 70 GB, a na Smart Planie LTE 2 GB, to po wykorzystaniu tych 70 GB przez Free Neta później nie pobiera on pakietu danych ze Smart Planu. Wspólny pakiet danych na konto działa w odwrotną stronę. Po wykorzystaniu danych na Smart Planie LTE dalszy pobór pakietów jest ze Wspolnego pakietu danych na konto, który udostępnia Free Net.

 

Krótko mówiąc, to Smart Plan LTE korzysta z pakietu Free Neta,  nie Free Net z pakietu Smart Planu LTE.

 

Może nieco chaotycznie napisane, ale myślę, że zrozumiesz. 🙂


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Wspólny pakiet gb

Z netem mobilny w Orenge tak już jest. 
Generalnie jestem w Orange od nastu lat od czasów Idi.

Pakiet mobilny kończy się migiem.

Dałem kumplowi modem na parę dni, on korzysta z netu, forum, czasem coś na YouTube obejrzy.

Na modemie jest 10 Gb, już po 2 dniach pojawia się informacja, wykorzystano 100% limitu.
Polecam Firmę córkę Orange Nju Mobile tam płacisz 29 zł masz 40 Gb po pół roku 80 Gb po 24 miesiącach 120 Gb i nie czegoś takiego, że po 2 dniach dadzą ci info, że wykorzystałeś już 100%.

Jak nie używasz to rachunek wyniesie 9 zł.

Nie ma żadnej mega umowy.

Nie wiem czemu Orange robi coś takiego, ze na swojej głównej działalności robi takie numery a pod przykrywką nju jest Tanio i cacy. 
jest to tajemnica "poliszynszyla"


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36205
  • 1366

Wspólny pakiet gb

To chyba jasne. Nie obciąża to głównej marki. Nju jest tylko tanie dla usług solo. Przy pakietach szczególnie gdy jedna z usług jest stacjonarna nie wychodzi tak dobrze. Poza tym nie ma obsługi w salonie, nie można dokonywać sporo zleceń jak cesja itp. Kolejna kwestia to tańsza windykacja - w nju dość szybko wyłączają numer i możesz korzystać z tzw skarbonki (po doładowaniu zdrapką). Wymieniać można długo...