Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wirtualna centralka a NIP

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 21
  • 0

Wirtualna centralka a NIP

Dzień dobry, jestem zainteresowana tematem wirtualnej centralki 😉

Mam jednak kilka pytań z tym związanych, może banalnych i powtarzalnych ale wolałabym się upewnić.
1. Czy jak ktoś do nas dzwoni to będzie widział za każdym razem numer centralny? Jeżeli zadzwoni np. bezpośrednio na numer przekierowania, czy wyświetli się informacja, infolinia centralna (według spersonalizowanych ustawień).
2. Czy jeżeli chciałabym wykorzystać pierwszy miesiąc na próbę, z firmy, która ma jeden nip, to potem mogę przypisać go do drugiej (chodzi o to że obecnie przekształcamy się w spółkę i prawdopodobnie za miesiąc będziemy widnieć pod inną nazwą, a nie chcemy aby cała konfiguracja  wersji na próbę, poszła na marne)
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Wirtualna centralka a NIP

  • @Guide parametry i ustawienia techniczne ustalasz w zamówieniu i podczas instalacji. Jak zdecydujesz tak zrobią..mysle jednak, że dzwoniąc pod numer docelowy, a nie główny to odbędzie się to bezpośrednio, bez cenralki głównej..Co do przepisania i zachowania konfiguracji to habdlowiec/konsultant usługi  odpowie na to pytanie. On będzie znalblepiwj temat

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Wirtualna centralka a NIP

  • @Guide parametry i ustawienia techniczne ustalasz w zamówieniu i podczas instalacji. Jak zdecydujesz tak zrobią..mysle jednak, że dzwoniąc pod numer docelowy, a nie główny to odbędzie się to bezpośrednio, bez cenralki głównej..Co do przepisania i zachowania konfiguracji to habdlowiec/konsultant usługi  odpowie na to pytanie. On będzie znalblepiwj temat

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 21
  • 0

Wirtualna centralka a NIP

Cześć - dzięki za odpowiedź. Niestety co do zadzwonienia do nich, próbowałam już kilkakrotnie i niestety bezskutecznie, nie mam też za bardzo możliwości udać się do ich placówki. Próbowałam pisać na maila ale chyba mają podany błędny, bo wraca mi wiadomość zwrotna, że nie można wysłać. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Wirtualna centralka a NIP

@Guide Z mailami do Orange bywa różnie. Polecam infolinię biznesową techniczną. Tam są dość kimoetentni ludzie. Jeśli dalej będą problemy podpytam znajomego, który mial raka wirtualną centralę i miał problemy. Może ma jeszcze kontakt do techników. W razie czego dodawaj do wypowiedzi mojego nicka poprzedzonego @ bo nie śledzę wszystkich postów lub pisz na priv. Chętnie podpowiem co i jak


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 21
  • 0

Wirtualna centralka a NIP

@agat13 dzięki wielkie za podpowiedz. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy mogę zadzwonić na infolinię biznesową w imieniu szefa? Czy raczej powinien to zrobić sam. (podejrzewam, że będą chcieli ode mnie jakieś konkretne dane, wiem również, ze szef ma generalnie podpisaną z nimi jakąś umowę - nie dotyczy wirtualnej centralki). Sytuacja wygląda raczej w taki sposób "załatw to" - ale tak naprawdę nie dostałam żadnych konkretnych danych, które powinnam mieć do do takiej rozmowy jak mi się wydaje. Czy wiesz może, czego będą wymagać konsultanci?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Wirtualna centralka a NIP

@GuideWydaje mi się, że to szef powinien wszystko załatwić, bo to on poczynił ustalenia. Wie co zamawiał i w jakiej formie. Wie jak to ma działać (opisowo i teoretycznie). Poza tym zadadzą pytania weryfikacyjne, na które Ty możesz nie znać odpowiedzi...Spróbuj, ale według mnie to szef powinien przy Tobie to załatwić, aby Cię wprowadzić, jeśli sceduje na Ciebie tą sprawę później


Pracuję w Orange
  • 111
  • 156
  • 3

Wirtualna centralka a NIP

@agat13  @Guide jeżeli temat aktualny to ja zajmuje się takimi usługami i wdrażaniem. Pozwoliłem sobie napisać na priv do Ciebie.

 

Konfiguracji jest tyle ile pomysłów klienta.