Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

przekierowanie połączeń na pocztę głosową tylko gdy telefon wyłączony


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

przekierowanie połączeń na pocztę głosową tylko gdy telefon wyłączony

Dzień dobry,

chciałbym ustawić przekierowania połączeń na pocztę głosową wyłącznie w przypadku nieaktywnego telefonu/dezaktywowanej karty SIM, jednocześnie wyłączyć przekierowanie połączeń na pocztę głosową w przypadku gdy nie odbieram przychodzącego połączenia, odrzucam to połączenie lub telefon jest poza zasięgiem. Z poziomu telefonu teoretycznie jest możliwość dokonanie powyższego lecz telefon wyrzuca za każdym razem błąd twierdząc, że mój operator nie umożliwia wyłączenia konkretnego przekierowania połączeń. Na infolinii Orange zasugerowano jedynie, że mogę całkowicie wyłączyć pocztę głosową. Spersonalizowanie poczty głosowej w ww. sposób potrzebne jest mi do tego, aby ustawić na poczcie komunikat o godzinach pracy firmy i chciałbym, aby aktywował się on wyłącznie gdy telefon jest wyłączony poza godzinami pracy, a nie także gdy w tych godzinach pracy odrzucam połączenie lub go nie odbieram. Dziękuję za wszelkie sugestie i pomoc.

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

przekierowanie połączeń na pocztę głosową tylko gdy telefon wyłączony

@silveroptic witaj. Osobiscie nie mam poczty glosowej, ale w ustawieniach polaczen mozna znalezc takie cos

Screenshot_20210703_204016.jpg

Zapoznaj sie jeszcze z i formacja o wariantach poczty glosowej https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.orange.pl/portal/map/map/faq_catego...

Anonim

Nie dotyczy

przekierowanie połączeń na pocztę głosową tylko gdy telefon wyłączony

Pozostaw Pocztę Głosową aktywną, nagraj komunikat, będzie aktywny cały czas, klient zrozumie 😉

Wiadomo że po godzinach pracy firmy, nie odbieracie połączeń. Inaczej się nie da, musiała by być centralka w Firmie.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 8
  • 0

przekierowanie połączeń na pocztę głosową tylko gdy telefon wyłączony

O tym właśnie pisałem wcześniej. Z poziomu telefonu jest możliwość dostosowania poczty głosowej według moich oczekiwań, ale jest to tylko możliwość pozorna, gdyż próbując wyłączyć konkretne przekierowanie otrzymuję za każdym razem taki komunikat: "Błąd w ustawieniach połączenia. Twój operator nie umożliwia wyłączenia przekierowania połączeń (...)". Natomiast po kontakcie z "moim operatorem" otrzymuję na infolinii informację, że "się nie da".

Anonim

Nie dotyczy

przekierowanie połączeń na pocztę głosową tylko gdy telefon wyłączony

@silveroptic  jeśli system Orange zarządza tymi usługami, to z poziomu telefonu, nic nie zmienisz, pozostaje włączyć Pocztę Głosową i nagrać komunikat, innej opcji nie ma.