Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wirtualna centralka Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Wirtualna centralka Orange

Witam,

Od dłuższego czasu próbuję zamówić usługę Wirtualna centralka. Niestety w trzech salonach, które do tej pory odwiedziałem uzyskałem informację, że "oni" tego nie sprzedają. Zadzwoniłem na infolinie i tam Pani przyjęła zgłoszenie i poinformowała mnie, że handlowiec odezwie się w ciągu 24 godzin. Minęło parę dni, kontaktu brak. Formularz kontaktowy na stronie wirtualnej centralki nie działa. Czy ktoś korzysta z tej usługi i czy ma pomysł w jaki sposób mógłbym ją zamówić? Może macie jakiś kontakt do handlowca. Jestem z Warszawy. 

Pozdrawiam

Onyx

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Wirtualna centralka Orange

zadzwoń na infolinię sprzedażową 801234567
lub sprawdź na mapie salonów https://www.orange.pl/view/salonysprzedazy w którym jest Biznes Expert (nie w każdym jest prowadzona pełna obsługa dla firm)

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Wirtualna centralka Orange

Witam

 


Nie jestem pewien czy usługa ta jeszcze funkcjonuje. Regulamin z 2012 roku i kontakt z bok centertel...bok.dla.firm@centertel.pl...Próbowałeś skorzystać z formularza ne tej stronie?

 

zostaw kontakt.jpg


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Wirtualna centralka Orange

Ten formularz właśnie nie działa. Natomiast sama usługa raczej działa, bo można się bez problemów dodzwonić do pomocy techinicznej.

Onyx

 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Wirtualna centralka Orange

Proponuję w takim razie "pomęczyć" BOK. Dziwi mnie podejście operatora, ponieważ na stronie usługi jasno jest napisane że zamawia się ją w salonie oraz on line...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Wirtualna centralka Orange

zadzwoń na infolinię sprzedażową 801234567
lub sprawdź na mapie salonów https://www.orange.pl/view/salonysprzedazy w którym jest Biznes Expert (nie w każdym jest prowadzona pełna obsługa dla firm)

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Wirtualna centralka Orange

Witam

 

Za każdym razem, gdy akceptujesz "rozwiązanie", ktoś może szybko je znaleźć. Na tym opiera się sens istnienia społeczności Nasz Orange. W związku z tym, proszę, wybierz spośród powyższych odpowiedzi jedną, która jest dla Ciebie satysfakcjonująca i jak najbardziej trafna.

Pozdrawiam
Maciej


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 6
  • 0

Wirtualna centralka Orange

Wirtualna centrala napewno dziala u operatora sieci Plus .
Co do Orange to skoro dziala dzial pomocy to mysle ze usluga tez musi dzialac.