Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wifi calling


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Wifi calling

Po zainstalowaniu Wifi Calling mam taki komunikat:

Niewłaściwy operator usługi

Aby skorzystać z Wifi Calling w Orange, włóż kartę SIM tego operatora

 

Mam 2 simy z Orange. Obydwa na abonamentu - firmowe. Komunikat nie znika nawet jak wyłączę jedna z tych kart.

Co z tym zrobić?

IMG_20200821_222138.jpg

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wifi calling

A masz jakieś wykluczające usługi np dodatkową kartę sim?

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Wifi calling

@Mck  niektóre plany taryfowe i usługi dodatkowe wykluczają w użycie wifi calling. Porównaj obie karty i zweryfikuj czym się różnią usługi na nich. Skoro karty należą do klienta biznesowego zapytaj opiekuna bądź skontaktuj się z infolinia biznesu


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Wifi calling

Apka pobrana ze sklepu Play ? Coś mi się o uszy obiło, że już nie jest wspierana. Ja jej nie mogę wyszukać. Jaki telefon ?
Ostatnio te modele dostały oprogramowanie do obsługi wi f calling Huawei P20 Lite, Huawei P smart 2019, Huawei Mate 20 Lite, Huawei P30 Lite, Huawei P20 Pro, Huawei P Smart, Huawei P20, Huawei P Smart Z, Huawei Mate 10 Pro, Huawei P Smart Pro i Huawei P40 Lite E.
Trzeba zaktualizować system.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Wifi calling

@Mck apka WiFi Calling już od dawna nie działa, jak wspomniał @Arti_Kn_Pl.

Pewnie była pobrana ze źródła z poza sklepu Google Play. Teraz tylko oprogramowanie brandowane będzie obsługiwał tą opcję.

Był nawet pomysł, aby apkę przywrócić, ale bez odzewu od strony Orange.

 

Na to wygląda, że Orange chce, aby były kupowane smartfony ze sklepu Orange, a nie z wolnego rynku. 

 

Informacje o apce:

https://www.orange.pl/view/aplikacja-wifi-calling

 

oraz pomysł:

https://nasz.orange.pl/t5/Pomys%C5%82y/Apka-do-WiFi-Calling-dla-telefon%C3%B3w-bez-wbudowanej-us%C5%...