Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wifi calling poza UE


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 56
  • 0

Wifi calling poza UE

Witam,

 

wróciłem i jestem zadowolny z wybranego rozwiązania oraz pomocy, którą tu dostałem.

Co prawda wybrany uprzednio lokalny operator na lotnisku nie oferował wybranego pakietu ale wybraliśmy innego ,który na 15 dni oferował nielimitowany internet, rozmowy lokalne oraz SMSy a na deser 30 minut rozmów międzynarodowych (czyli np. do Polski) za 30 lari (obecnie około 45zł):

https://silknet.com/en/personal/geocell/mobile-packages/tourist 

Karta poszła do zapasowego telefonu i sprawdziła się - wykorzystaliśmy około 40GB internetu i sporo rozmów lokalnych (znajomi wzięli tę samą ofertę a jeździliśmy na dwa auta), zasięg był OK, przez około 95% czasu a byliśmy trochę w miejscach trudniej dostępnych. Jedyną niedogodnością było rozłączanie internetu co jakiś czas ale nie jestem pewien czy to kwestia jakichś ustawień zapasowego telefnu czy włąściwość oferty.

 

Podsumowując jako proteza poza UE - do drogich rozmów (8zł/min wykonanych i 5zł/min odebrtnych) czy hiperdrogiego internetu (ponad 44zł/1MB) - lokalna karta SIM z odpowiednim pakietem usług w dodatkwym telefonie, to rozwiązanie bardzo dobre i tanie.

Chciałbym podziękować wszystkim, którzy pomogli a jeśli są jakieś  pytania to chętnie pomogę/doprecyzuję.