Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wcześniejsza rezygnacja z usług stacjonarnych

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Wcześniejsza rezygnacja z usług stacjonarnych

W kwietniu kończy mi się umowa na usługi stacjonarne. Mam chyba jakiś Funpack Internet + telefon voip + tv. Mam plan zrezygnować z tych usług bo używam ich tylko może kilka godzin w tygodniu a płacę 99zł miesięcznie. Kompletnie nieopłacalna inwestycja w moim przypadku.


Wczoraj dostałem od Orange pismo, że zmieniają się jakieś kanały z końcem grudnia i jeśli nie akceptuję zmian to mogę zerwać umowę, a Orange nie będzie wymagało zwrotu ulg które mi przyznano podczas podpisywania umowy.

 

A co z karą umowną? Czy ona też obowiązuje? Niestety nie dostałem więcej informacji.

Domyślam się, że to pismo to nie dobroć Orange, a wymóg ustawowy. Czy ktoś zna szczegóły?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Wcześniejsza rezygnacja z usług stacjonarnych

To zależy jaką masz umowę i pakiet tv. Niestety tu na Nasz Orange nikt nie ma wglądu w status Twoich usług. Skontaktuj się z BOK http://orange.pl/kontakt czy możesz w całości zrezygnować czy tylko z pakietu tv.

Ale jeśli masz gwarantowany kanał, który znika z końcem roku, to możesz bezpłatnie zrezygnować w terminie podanym na piśmie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Wcześniejsza rezygnacja z usług stacjonarnych

To zależy jaką masz umowę i pakiet tv. Niestety tu na Nasz Orange nikt nie ma wglądu w status Twoich usług. Skontaktuj się z BOK http://orange.pl/kontakt czy możesz w całości zrezygnować czy tylko z pakietu tv.

Ale jeśli masz gwarantowany kanał, który znika z końcem roku, to możesz bezpłatnie zrezygnować w terminie podanym na piśmie.

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150

Wcześniejsza rezygnacja z usług stacjonarnych

@damian_ja

czy uzyskana odpowiedź była pomocna? Jeśli tak - oznacz ją :). Szczegóły poniżej:

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.