Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wadliwy sim


Poziom 2, Obserwator Przestworzy
  • 0
  • 0
  • 0

Wadliwy sim

Witam wszystkich. Wystapil u mnie dzisiaj jakis blad karty sim. Mam normalnie zasieg, lecz nic nie moge robic( tj. Dzwonic, odbierac i doladowac rowniez). Pisze ze sim jest wadliwy ( orange). Ponadto pare dni temu moja zona miala to samo u siebie w telefonie( nju mobile). Moze ktos wie ocb? Karty mialy waznosc i byly zarejestrowane

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Wadliwy sim

Dziwna sytuacja, tym bardziej że wystąpiła podwójnie. Wyciągnij kartę sim z gniazda telefonu, przetrzyj ją delikatnie o "spodnie" i włóż ponownie. Sprawdź też tą kartę na innym urządzeniu jak masz możliwość. Jeśli to nie pomoże skontaktuj się z BOK Orange...może Twoja karta została zablokowana z jakiegoś względu....np nadużywałeś pakietu no limit (rozmowy i smsy??)...etc......tak więc jak coś to kontakt z BOK a jeśłi tam stwierdzą że u nich wszystko jest OKI to czeka Cię wymiana sim...może coś się upaliło lub telefon który masz jest uszkodzony i "przepala" karty sim.


Poziom 2, Obserwator Przestworzy
  • 0
  • 0
  • 0

Wadliwy sim

Karty padly w dwoch roznych aparatach, a wkladalem i sprawdzalem w kilku tel. Pakiety tez w zaden sposob nie byly naduzywane. Czy przyczyna moze byc za duza ilosc kart zarejestrowanych na jedna osobe ?

Pracuję w Orange
  • 470
  • 916
  • 53

Wadliwy sim

@Marcin86 to nie powinno mieć żadnego wpływu. Rozumiem, że numer jest zarejestrowany? Może spóźniłeś się z jakimś doładowaniem i masz kartę zablokowaną. Skontaktuje się z BOK sprawdzą czy systemowo jest wszystko ok.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Wadliwy sim

Nie, nie posiadamy ograniczeń w zakresie ilości kart zarejestrowanych na jedną osobę.


Wejdź proszę na czata - na stronie http://www.orange.pl/esupport_b2c_contact_client.phtml wybierz Start, wpisz imię, numer telefonu i opisz sprawę. Postaramy się sprawdzić, czy nie ma jakiegoś błędu po stronie sieci / numeru.

 

Jeśli nie, to pewnie konieczna będzie wymiana karty w salonie 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Wadliwy sim

Jeśli problem pojawia się w tym samym aparacie lub kilku aparatach podłączonych do tej samej ładowarki, problem może leżeć w napięciu na gnieździe sim lub na ładowarce.