Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

VPN Static porty


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 14
  • 0

VPN Static porty

Witam mam vpn.static.pl ustawiony normalnie mam dostęp do internetu ale porty mam zamkniente wszystkie 

 

Screenshot_20230213_161148.jpg

_______________

Wpis edytowany - dodanie zdjęcia z załącznika - Rafał

19 ODPOW. 19

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2221
  • 12432
  • 57

VPN Static porty

@Rumek94  szklanej kuli nie mam, napisz więcej, jaka usługa i jaki sprzęt, dodaj zrzuty, jest ikona aparatu > klikasz i dodajesz obrazek 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5998
  • 24411
  • 206

VPN Static porty


@Rumek94napisał(-a)

Witam mam vpn.static.pl ustawiony normalnie mam dostęp do internetu ale porty mam zamkniente wszystkie 


No to chyba dobrze? Czy nie?


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2221
  • 12432
  • 57

VPN Static porty

@j131 pewnie chce otwarty NAT mieć 😉

@Rumek94  w abonamencie trzeba wykupić Orange VPN, by były otwarte porty i komunikacja z zewnątrz.

Orange VPN | Orange Polska


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 14
  • 0

VPN Static porty

Wykupiłem vpn Static za 20zl plus aktywacja ustawiłem wszystko tak jak ma być i ip nowe przyznali ale porty zamkniente a serwer mam do udostępnienia 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2221
  • 12432
  • 57

VPN Static porty

@Rumek94  to zgłoszenie zrobić i ci otworzą porty, poprzez Czat Orange można 😎


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 14
  • 0

VPN Static porty

I nie wiem o co chodzi w routerze porty ustawione od 7775 do 7780 i od 27010 do 27020 do do serwerów ARK surwiwal a strona pokazuje ze wszystkie porty zablokowane 

 

Screenshot_20230213_191617_com.google.android.apps.messaging.jpg

 

______________

Dodanie zdjęcia z załącznika - Rafał


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 14
  • 0

VPN Static porty


@IreneuszCDnapisał(-a)

@Rumek94  to zgłoszenie zrobić i ci otworzą porty, poprzez Czat Orange można 😎


Zobaczę jak będzie na internecie domowym bo może oferta abonamentu L tego nie wspiera  jak na domowym nie będę to będę musiał zrezygnować i kupić kartę do monitoringów camsat 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 14
  • 0

VPN Static porty


@IreneuszCDnapisał(-a)

@Rumek94  szklanej kuli nie mam, napisz więcej, jaka usługa i jaki sprzęt, dodaj zrzuty, jest ikona aparatu > klikasz i dodajesz obrazek 😉


Router Huawei 4G pro 3  vpn statyczny abonamen plan L


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2221
  • 12432
  • 57

VPN Static porty

@Rumek94  w Orange potrzebna SIM typowo do Internetu Mobilnego, wtedy NAT jest otwarty.

Można zgłaszać na czat niech porty pootwierają, ale jak to SIM też do rozmów, to może być problem.

Zdalnie bardziej nie pomogę, musisz testować i w razie problemów czat Orange, zmiana konfiguracji modemu LTE nic nie da jak SIM karta ma zamknięte porty.

Tak z innej strony, starter innego operatora i testy zrobić, wykluczy się wtedy modem, bo czasem to on stwarza problemy.

Tak okrężną drogą jeszcze, SIM z Orange VPN, do telefonu włożyć i Hotspot utworzyć, wtedy sprawdzić czy NAT jest otwarty na komputerze.