Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Usługa blokująca schodki została aktywowana. Co to jest?


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 6
  • 0

Usługa blokująca schodki została aktywowana. Co to jest?

Witajcie. Dzisiaj przyszedł do mnie taki SMS:

Przysluguje Tobie rekompensata 10 GB na konto, wazne 31 dni za 0 zl, w zwiazku z mozliwymi oplatami za usluge Bezpieczny Internet (decyzja UOKIK nr DOZIK 4/2022). Twoj numer zostal wlasnie doladowany automatycznie. Pamietaj, ze usluge Bezpieczny Internet mozesz wylaczyc za pomoca SMS o tresci BLOKUJ wyslanego na bezplatny numer 80148. Pozdrawiamy, Orange

W związku z tym wysłałam SMS o treści blokuj. Po wysłaniu smsa otrzymałam informacje o tym że usługa schodki jest aktywna. O co chodzi, bo nie rozumiem tego? Chciałam usługę zablokować a nie jakąś aktywować. Ktoś wie o co chodzi? Czy za to zostaną mi naliczone pieniądze? 

 

 

 

______________________

*Doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.

4 ODPOW. 4

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Usługa blokująca schodki została aktywowana. Co to jest?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5461
  • 184

Usługa blokująca schodki została aktywowana. Co to jest?

Do tej pory było tak, że jeśli przekroczyłaś limit danych zgodny z umową to automatycznie włączały się kolejne pakiety danych za dodatkową opłatą. Teraz po wysłanie tego sms-a, nie będą włączały się automatycznie kolejne pakiety płatne tylko internet spowolni po wykorzystanie Twojego pakietu, Usługa jest bezpłatna.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12959
  • 53225
  • 617

Usługa blokująca schodki została aktywowana. Co to jest?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 111
  • 322
  • 2

Usługa blokująca schodki została aktywowana. Co to jest?

Bardzo dobrze, że są te schodki blokowane. To klient powinien zdecydować, czy chce dopłacić za zdjęcie lejka 1 mbps na określoną ilość GB.

To by tłumaczyło czemu mam w Mój Orange dodatkowy pakiet 10 GB za 0 zł, który namieszał mi w wyświetlaniu ilości GB pozostałych do wykorzystania...