Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Uruchomienie numeru stacjonarnego

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 279
  • 1719
  • 0

Uruchomienie numeru stacjonarnego

MO to Mój Orange 🙂
Tutaj https://www.orange.pl/twojekonto lub w appce.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5624
  • 22820
  • 189

Uruchomienie numeru stacjonarnego


@marchello999napisał(-a)

...

Widze biały kabel ze sciany, a w nim przewody - 5 albo 6 w roznych kolorach

...

 


Ale jest do tego kabla w którymś miejscu przyczepione gniazdko telefoniczne, a do tego gniazdka jest podłączony telefon? I tenże telefon nie ma sygnału w słuchawce?

No to technik jest konieczny i powinien sobie z tym poradzić, nawet jeśli nie ma gniazdka (wtedy powinien je założyć).

Natomiast jeśli nie masz telefonu to może być problem. Rozumiem że brzmi to absurdalnie, ale ludzie czasem zapominają o oczywistych sprawach.

Miejmy nadzieję że technik się pojawi i sprawa zostanie wyjaśniona.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 85
  • 299
  • 2

Uruchomienie numeru stacjonarnego

To logicznie powinno byc TK, a nie MO 😂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 194
  • 648
  • 0

Uruchomienie numeru stacjonarnego

Sprawdzaniu statusu i zarządzanie wizytą technika opis w omnibook


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 85
  • 299
  • 2

Uruchomienie numeru stacjonarnego

Mamy 20.22 technik mial byc miedzy 18-20. Nikt sie nie pojawil. To oni pracuja w Orange, czy orange laskawie im sluzy na miejsce leserstwa. Czy sie stoi czy sie lezy ..... Jakos tak to było. 

Ostatni abonament ktory tu byl nawet gdyby nie zostal zerwany ze sciany przez rezygnujacego wlasciciela to był Voip.

Próbowalem sam podlaczyc, bo to w koncu dwa kabelki. wybrac i podlaczyc do sieci.

Niestety sygnalu brak. Od Orange dostalem tylko dwa sms-y ze straszeniem ze jak to moja wina to zaplace. Ciekawe podejscie do w sumie nowego klienta. na numer stcjonarny. Abonentem jestem dziesieciolecia. kiedys wspolpraca z technicznym dzialem TP to byla czysta przyjemnosc. Niestety kiedys. Gdzie skladac reklamacje. Bo mamy lipiec za plotem a oni nie potrafia uruchomic i zalozyc gniazdka, a nie, dotrzec do klienta. 

Totalny brak szacunku.

Teraz pojawilo sie ze czekaja na przydzielenie technika ? O co tu chodzi ? co sie dzieje z ta firma ?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5624
  • 22820
  • 189

Uruchomienie numeru stacjonarnego

@marchello999 

Czyli w tej chwili nie ma gniazdka i telefonu też nie ma?

Czy jest telefon, a gniazdko podłączyłeś sam?

Skoro poprzednio numer był na VoIP to zmiana konfiguracji usługi musiała być zrobiona w centrali i to pewnie zrobili. Czy włączyli też sygnał na kabelku to nie wiem, ale mogli. Do tego nikt nie musiał do ciebie przychodzić.

Ale skoro istniejąca instalacja była zdewastowana, to trzeba ją poprawić, to jasne.

Może trzeba sytuację opisać w BOK precyzyjniej? Może nie zrozumieli co mają zrobic?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5624
  • 22820
  • 189

Uruchomienie numeru stacjonarnego


@marchello999napisał(-a)

To logicznie powinno byc TK, a nie MO 😂


Może i powinno, ale przyjęło się tym skrótem określać e-BOK, dostępny dla każdego klienta przez portal moj.orange.pl albo przez androidową apke "Moj Orange". Przepraszam że nie wyraziłem się precyzyjniej od razu.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13360
  • 54786
  • 647

Uruchomienie numeru stacjonarnego

@marchello999  to ja zaproponuję..pokaż na fotce jak to u Ciebie wygląda. Przyłącze i ten kabel...

Możemy narzekać, ale skoro można coś działać ...bez pełnych informacji możemy sobie tylko pogdybać"

Pełny obraz instalacji i usług które miałeś  pomoże coś podpowiedzieć 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 85
  • 299
  • 2

Uruchomienie numeru stacjonarnego

Nie lubię o tym pisać, ale aktualnie jestem po zabiegu wymiany kolejnego CRTd to takie defibrator, na stale by budzić serce. Wydajność mojego serca to aktualnie około 30%. Przy 25% klient kwalifikuje się do przeszczepu, Taki efekt przechodzonej grypy, pracuj, pracuj a garb ci wyrośnie, mi pojawił się garb na sercu. Każde takie działanie nie objęte moim planem dnia to wyzwanie. Bo po kilkunastu latach takie choroby następują tez zmiany w psychice, długo walczyłem z depresja. Mam na szczęście 15 letniego syna który daje mi radość z życia. I dla którego mimo wszystko chce mi się walczyć z Szatanem. Bo ci panowie z Orange to chcą mnie zabić z mojej perspektywy, a ja się nie daje. resztę można sobie dopowiedzieć. Zrobię zdjęcia oczywiście, na parterze. Bo u góry trzeba odsunąć mebel, a to już dla mnie dziś nie wykonalne. Bardzo dziękuje wszystkim zainteresowanym za wsparcie i dobre słowo 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 85
  • 299
  • 2

Uruchomienie numeru stacjonarnego

20240627_101511.jpg20240627_101525.jpg20240627_101535.jpg