Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Umowa


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Umowa

Żeby nie przeoczyć terminów, to wniosek złożyłem jeszcze w Lipcu 2019 roku. Miałem w tedy jeszcze sporo czasu i co jakiś czas dzwoniłem do BOK, męcząc ich zestawem pytań typu: czy wniosek dotarł, status numeru, czy numer zwolniony do przeniesienia, jakie mają daty przeniesienia itp.  Emotikon: Mrugający


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Umowa

A no właśnie.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 36
  • 0

Umowa

@ketrasaArtur niestety sie mylisz.w przypadku postpaidu(abonament) sa 2 tryby przeniesienia na koniec promocji czyli w dniu zakonczenia umowy lub z miesiecznym zachowaniem okresu rozliczeniowego.

To o czym moisz dziala tylko w prepaid(na karte) tam sam ustalasz sobie date przeniesienia.

To jest inna sytulacja bo Twoja umowa byla juz na czasie nkeokreslonym i tak mogles zrobić ale jesli jest w trakcie obowiazujacej umowy to nie przeniesiesz zdnia na dzień. 

Zrozumialam ze wniosek zlozyles 18 wrzesnia dopiero potem przeczytalam dalej ale to tylko potwierdza to co bylo opisywane wczesniej miales zachowany pelny okres rozliczeniowy.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Umowa

@SCHATSI Teraz mi troche ciezko na komorce pisac, ale podpytakem sie tu i tam. Za kilka minut bede przy kompie, to opisze z czego wynika przeniesienie numeru z dniem 18 stycznia a nie 15 stycznia


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Umowa

@SCHATSInapisał(-a)

@ketrasaArtur niestety sie mylisz.w przypadku postpaidu(abonament) sa 2 tryby przeniesienia na koniec promocji czyli w dniu zakonczenia umowy lub z miesiecznym zachowaniem okresu rozliczeniowego.

To o czym moisz dziala tylko w prepaid(na karte) tam sam ustalasz sobie date przeniesienia.


Pytałem w PLAY i Orange. Przeniesienie numeru w abonamencie można wykonać w dowolnym momencie. Nie ma znaczenia, czy to będzie koniec umowy, czy koniec okresu rozliczeniowego. Można przenieść na następny dzień.

W PLAY jest deko inaczej, bo złożenie wniosku o przeniesienie numeru na następny dzień roboczy dopiero się odbędzie, jak zerwiemy umową w Orange przed terminem. Trzeba w tedy złożyć wniosek w Play i rozwiązanie umowy w Orange.

 

Inna sprawa, że zostanie naliczona kara za wcześniejsze zerwanie umowy.

 

@SCHATSInapisał(-a)

@ketrasa to jest inna sytulacja bo Twoja umowa byla juz na czasie nkeokreslonym i tak mogles zrobić ale jesli jest w trakcie obowiazujacej umowy to nie przeniesiesz zdnia na dzień. 

Ja swój numer przeniosłem z dniem końca umowy. Moja umowa nie była na czasie nieokreślonym.

 

@SCHATSInapisał(-a)

@ketrasa zrozumialam ze wniosek zlozyles 18 wrzesnia dopiero potem przeczytalam dalej ale to tylko potwierdza to co bylo opisywane wczesniej miales zachowany pelny okres rozliczeniowy.

Nie, wniosek złożyłem jeszcze w lipcu 2019r, nie pamiętam w tej chwili dnia. Miałem opłacony pełny okres rozliczeniowy, ale numer został przenieziony z dniem końca umowy, nie z dniem okresu rozliczeniowego.

 

Nadwyżka wpłaconej kwoty została zwrócona.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Umowa


@marianl23napisał(-a)

Mam umowę w abonamencie pisemną do 15 stycznia 2020 przenoszę numer do innego operatora i tu się dowiaduję ze numer przeniosą mi 18 stycznia 2020 dlaczego jest ta różnica ? to co mam podpisać nową umowę na trzy dni coś tu jest nie tak.


Różnica trzech dni wynika z tego, że w złożonym wniosku zostało zaznaczone przeniesienie numeru z dniem końca okresu rozliczeniowego. Stąd jest data 18 stycznia 2020r. 

 

Jeżeli we wniosku było by zaznaczone przeniesienie numeru z dniem końca umowy, to numer byłby przeniesiony z dniem 15 stycznia 2020r. 

 

Twój złożony wniosek jest poprawny i numer będzie przeniesiony zgodnie z datą zapisaną we wniosku, czyli 18 stycznia 2020r.  


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Umowa

Wniosek złożyłem dzisiaj 25 11 2019 Nowy wysyła info do Orange o przeniesieniu i oni ustalają datę 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Umowa

Sam ustalasz tryb przeniesienia. Wybrałeś na koniec umowy co oznacza konieczność zachowania wypowiedzenia. Pretensje można mieć do siebie bo było za późno.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Umowa

Dostałem SMS z numeru 48729XXXXX9  w wniosku o przeniesienia odznaczyłem z datą zakończenia promocji 15 styczeń Orange potraktował mnie z datą 18 stycznia a to jest okres rozliczeniowy Z Orange SMS nr 2334 że mogę przejście anulować 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Umowa

Wniosek złożyłem wczoraj