Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Umowa


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Umowa

Witam niedawno podpisaliśmy umowę na dwa numery plus nowy telefon pierwszy abonament miał być 19,99 a drugi 39,99 dziś zalogowałam się na mój Orange i wychodzi ze oba abonamenty są po 39.99 plus rata za telefon i nic teraz z tego nie rozumiem proszę o wytłumaczenie 

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Umowa

Na mój Orange tak widać, ale powinieneś mieć na fakturze 20 zł rabatu na jednym z numerów. Masz tak?

Pracuję w Orange
  • 73
  • 96
  • 7

Umowa

Na mój orange często kwoty abonamentów widoczne są bez rabatów. Tym się nie przejmuj. System jako abonament traktuje tez czasem opląty aktywacyjne. dziwne wyświetlanie ale co zrobić.

Jak masz wątpliwości dopytaj na czacie co widzą w systemie.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Umowa

Tak coś takiego jest napisane 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Umowa

Bo podstawą abonamentu jest kwota 39,90. Na drugim numerze będzie rabat - 20 zł. Który jest ruchomy, tzn jak zrezygnujesz z któregoś numeru to rabat się wyłączy, więc w NMO nie może być podana kwota za drugi numer 19,99 zł.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Umowa

Podstawa to 49,99 bo zniżka za e-fv, terminową płatność i zgodę marketingową. Ale kto za Orange nadąży 😄

Pracuję w Orange
  • 5
  • 7
  • 0

Umowa

tak jak pisali poprzednicy, rabat jak najbardziej się naliczy. Plan standardowy kosztuje  49.99 zł, od tej kwoty masz rabaty za e-fakturę oraz terminowa płatność i 2 czyli zgodę na kontakt marketingowy  co daje kwotę 39.99 za 1 numer. Twój 2 numer dostaje dodatkowy rabat w kwocie 20 zł co w sumie daje 59.98 zł za 2 numery. Pamiętaj jednak że te rabaty są "ruchome" i ważne jest aby rachunki były płacone w terminie