Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Umowa z tej strony

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Umowa z tej strony

https://oferty.orange.pl/love/

Czy to jest od orange oficjalne ? Bo nigdzie wiecej nie da sie przejsc na tej stronie. 

2 sprawa umowilem sie przez ta strone z Panem na podlaczanie swiatlowodu, no i podalem swoj pesel ale takze numer i serie. Czy numer i seria tez jest wymagana ? 

 

____________

* W temacie doprecyzowano kategorię - Wiktor

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Umowa z tej strony

@palejson strona która podałeś to tylko prezentacja oferty. 

 

https://www.orange.pl/pakiety/love-taniej

 

Na tej można przejść dalej i samemu zrobić zamówienie. Ale skoro już z kimś rozmawiałeś to pewnie masz wprowadzone zamówienie. Powinno przyjść potwierdzenie na email. Do złóżenia zamówienia są potrzebne takie dane jak PESEL czy seria i numer dowodu (nawet data ważności). Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości to po weekendzie zachęcam do kontaktu z BOK.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

27 ODPOW. 27

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Umowa z tej strony

@palejson to jest oficjalna oferta na stronie Orange. Też się spotkałem, że s celu zamówienia usługi tylko kontakt telefoniczny z podaniem swojego numeru telefonu.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21543
  • 173

Umowa z tej strony


@palejsonnapisał(-a)

https://oferty.orange.pl/love/

Czy to jest od orange oficjalne ?

 

Tak, to jest oficjalna strona Orange.

 

Bo nigdzie wiecej nie da sie przejsc na tej stronie. 

 

A gdzie konkretnie chciałbyś przejść?

 

2 sprawa umowilem sie przez ta strone z Panem na podlaczanie swiatlowodu,

 

Bardzo słuszny, IMHO krok.

 

no i podalem swoj pesel ale takze numer i serie.

 

To masz też numer i serię? Nie tylko PESEL? Myślałem że tylko maszyny mają numer i serię... Ale zaraz, może chodzi Ci o serię i numer dowodu osobistego?

 

Czy numer i seria tez jest wymagana ? 


Skoro rozmawiałeś z tym Panem od światłowodu, to on powinien był Ci wszystko wyjaśnić, także to po co mu te wszystkie informacje. Ale prawdopodobnie to zrobił (a na pewno by zrobił gdybyś go spytał), przynajmniej kiedy ja zamawiałem światłowód, to owszem podawałem różne dane i zadawałem różne pytania, na wszystkie dostałem jakieś odpowiedzi. Czy może pytasz o to, czy podanie serii i numeru dowodu osobistego oraz numeru PESEL temu konkretnie Panu było bezpieczne?

Moim zdaniem tak, było bezpieczne, ale oczywiście dobrze że starasz się upewnić. Licho nie śpi.

Anonim

Nie dotyczy

Umowa z tej strony

@palejson strona która podałeś to tylko prezentacja oferty. 

 

https://www.orange.pl/pakiety/love-taniej

 

Na tej można przejść dalej i samemu zrobić zamówienie. Ale skoro już z kimś rozmawiałeś to pewnie masz wprowadzone zamówienie. Powinno przyjść potwierdzenie na email. Do złóżenia zamówienia są potrzebne takie dane jak PESEL czy seria i numer dowodu (nawet data ważności). Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości to po weekendzie zachęcam do kontaktu z BOK.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Umowa z tej strony

@palejson  podane dane i zamówienie należy zweryfikować w BOK, dla bezpieczeństwa. Zawsze to dobrze upewnić się czy są poprawne i bezpieczne- czy rozmowa była na 100% z pracownikiem operatora.

Osobiście nie podaje danych przez telefon


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Umowa z tej strony

@agat13  masz rację, a co do tak wrażliwych danych jak PESEL czy seria i nr DO ich wcale nie podaje się telefonicznie. Jeżeli to faktycznie pracownik operatora to nie rozumiem do czego mu one potrzebne, nawet w kontakcie z bankiem nie proszą o te dane.

Anonim

Nie dotyczy

Umowa z tej strony

Takie mają wymogi. Ostatnio nawet  słyszałam pytają o datę ważności dowodu. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52608
  • 601

Umowa z tej strony

@Anonim  nr buta i pin  do karty..wiem, wymogi..ale ostrożność swoją drogą.  Ufaj i kontroluj 

Anonim

Nie dotyczy

Umowa z tej strony

@agat13 tak wiem kontrola najwyższą formą zaufania.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21543
  • 173

Umowa z tej strony

Coś za coś.

Przy zamawianiu usługi przez telefon musi się podać te dane przez telefon.

Przy zamawianiu usługi w salonie musi się pokazać dowód osobisty.

Podanie danych jest dobrowolne, ale bez ich podania umowy się nie zawrze.

Generalnie tłumaczenie jest takie, że operator chce potencjalnego klienta "prześwietlić" na okoliczność jego wiarygodności.

Biuro Obsługi Klienta (BOK) jest dostępne tylko dla klientów, więc dla nowych umów natychmiastowa weryfikacja czegokolwiek przez BOK nie jest możliwa.