Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Umowa orange love po reklamacji


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 14
  • 0

Umowa orange love po reklamacji

Jak się odstępuje ,można przez infolinię czy salon ?

Anonim

Nie dotyczy

Umowa orange love po reklamacji

@burak77 można przez infolinię/czat. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

Umowa orange love po reklamacji


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6012
  • 24504
  • 206

Umowa orange love po reklamacji

@burak77 

Nie do końca możesz ufać temu co tu przeczytasz, łącznie z tym postem z jednego prostego powodu: jesteśmy takimi samymi klientami jak Ty i co najwyżej możemy doradzić. Ale nie znamy ani szczegółów Twojej umowy ani oferty operatora przygotowanej dla Ciebie.

Ale w kwestii numeru stacjonarnego mogę napisać tyle, że raczej z jego utrzymaniem nie ma problemu. Jeśli miałeś numer stacjonarny w Orange to po podpisaniu umowy na Love z numerem stacjonarnym, jeśli tylko ktoś czegoś grubo nie pokręcił, to ten stary numer stacjonarny wejdzie do nowej umowy. Nawet jeśli nie od razu, to raczej nie będzie z tym problemu. U mnie w każdym razie nie było. Numer "tymczasowy" zmienił się na poprzedni numer stacjonarny bez większych ceregieli.

Mam wrażenie że odrobinę zbyt nerwowo reagujesz. Trzeba być asertywnym, ale nie warto sobie przy tym robić krzywdy.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13925
  • 57317
  • 691

Umowa orange love po reklamacji

@burak77  trudno się odnieść do szczegółów umowy bo ich nie znamy. Według mnie trzeba iść do BOK-u i wyjaśnić wszystko. Żadna infolinia czy czat tego nie naprawią. Tu trzeba działania konkretnej osoby, która uporządkuje sprawę, a nie tylko przyjmie zgłoszenie i przeklika dalej.. 

W telepunkcie widzisz co zatwierdzasz i masz od razu możliwość zgłoszenia reklamacji na piśmie. Odbierasz i zdajesz sprzęt. W sprawach prostych to i infolinia jest ok, ale u Ciebie się zabagniło. . . 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 14
  • 0

Umowa orange love po reklamacji

Jak da się załatwić całkowitą rezygnację z usług ,umowy da się wypowiedzieć.

Usługi przestają działać od razu czy są jeszcze przez jakiś czas ?

Czy podpisując czystą nową umowę po kilku dniach mam szanse odzyskać numer starego stacjonarnego ?

 

Pytam was bo wszyscy mówią co innego : w salonie co innego , na infolinii wszyscy co innego 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 19414
  • 56128
  • 762

Umowa orange love po reklamacji

@burak77 kiedyś pomagałem w odstąpieniu od umowy, to przywracanie usług stacjonarnych trwało miesiąc czasu. Teoretycznie po odstąpieniu od umowy, powinny wejść warunki przed podpisaniem przedłużenia, więc powinien zostać przywrócony telefon stacjonarny, internet, telewizja, telefon komórkowy na czas nieokreślony. Jeżeli zrezygnujesz/wypowiesz umowę, to nie odzyskasz już numeru telefonu stacjonarnego. Rezygnacja z OL i nowa umowa, to nowy numer telefonu stacjonarnego.

Zakładam, że przedłużenie umowy odbyło się internetowo lub telefonicznie. Jeżeli w salonie, to nawet nie przysługuje odstąpienie od umowy. Wszystkie warunki zostają takie, jak przy przedłużeniu umowy, numeru telefonu stacjonarnego poprzedniego już nie odzyskasz.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 14
  • 0

Umowa orange love po reklamacji

Kolego 

Da się coś zdziałać na tej umowie po reklamacji z poziomu infolinii ?

Czy oni mogą z poziomu systemu zmienić prędkość i podmienić numer tymczasowy na stary ?

 

Nie podłączałem jeszcze dekodera tego to telewizji "internetowej" 

Czy już umowa obowiązuje boję się ,że naliczą mi coś za korzystanie z telefonu komórkowego ?

 

 

_________________

*Połączenie dwóch postów w jeden - moderator Wojciech.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2098
  • 5869
  • 196

Umowa orange love po reklamacji

Obawiam się, że nie trzeba było ruszać obecnej umowy. Podejrzewam że miałeś opcję do 80mb/s po satelicie. Obecnie taka wersja. jest niemożliwa do przedłużenia lub nowej umowy (do 20Mbs też).
Jeśli się zdecydowałeś na przedłużenie wykonano rozbundlowanie Twojego Love do samego internetu i ponownie przywrócenie do Love, ale już po IP TV. Od pewnego czasu zmieniło się również kryterium przydzielania opcji do 80 Mb/s. Jeśli linie nie jest w stanie uciągnąć minimum 35 Mb/s, to system zezwala jedynie na opcje do max 20 Mb/s. W Twoim przypadku pewnie tak było. TV po SAT obecnie świadczona jest tylko i wyłącznie z opcją do 10 Mb/s.
Odstąpienie od umowy i ponowne zamówienie więc nic nie da.
Natomiast czy da coś proces reklamacyjny ? Hmm nie wiem, zależy od determinacji i chęci rozpatrującego reklamację, więc może być różnie.
Numer Voip powróci po ok. 2 dniach od momentu kompletacji usługi.
Oczywiście powinieneś być poinformowany o taki, sposobie przedłużenia umowy, ale ..... (tu nie będę komentował bo nawiększą słabością Orange są ludzie.)


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13925
  • 57317
  • 691

Umowa orange love po reklamacji

@burak77  numer możesz odzyskać, zależy od konsultanta