Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Umowa, kurier itd.

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Umowa, kurier itd.

Witam, mam dwa pytania:

1.W czwartek, przez czat z konsultantem przedłużyłem umowę. Konsultant powiedział że w poniedziałek mam się spodziewać kuriera, czy to możliwe żeby kurier dotarł do mnie z umową tak szybko,czy to pewne?

2. Nie mam pewności czy będę w domu w poniedziałek, czy jeżeli napiszę upoważnienie to czy mój syn będzie mógł podpisać umowę za mnie? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Umowa, kurier itd.

Syn nie będzie mógł podpisać. Zwykle wcześniej kurier powinien kontaktowa się smsem lub telefonicznie. Wtedy można zmienić dzień.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 ODPOW. 13

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Umowa, kurier itd.

@Teitoo od końca, zakładając, że syn pełnoletni, to upoważnienie uwierzytelnione notarialnie pozwoliłoby kurierowi, ale w dokumentach ma "do sprawdzenia" numer PESEL (Twój), który najczęściej weryfikują na podstawie dowodu osobistego, więc to nie najlepszy pomysł. Co do tego kiedy kurier może dostać umowę do dostarczenia... jest możliwe, że będzie w poniedziałek. Jeśli kurier Ciebie nie zastanie, to zazwyczaj podejmuje kolejną próbę... Jeżeli podałeś telefon kontaktowy to często kurierzy dzwonią żeby się umówić... dowiedzieć czy "adresat" jest, czeka.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 111
  • 2

Umowa, kurier itd.

A w jakim przedziale czasowym pani przedłużyła umowę w czwartek? 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Umowa, kurier itd.

Około godziny 18.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Umowa, kurier itd.

Syn nie będzie mógł podpisać. Zwykle wcześniej kurier powinien kontaktowa się smsem lub telefonicznie. Wtedy można zmienić dzień.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 111
  • 2

Umowa, kurier itd.

1.Syn nie będzie mógł za panią podpisać umowy ponieważ umowa jest jak podejrzewam zawiarana na pani dane osobowe a nie syna.

2.Jeśli zawarła pani umowę o godzinie 18 to dwa warianty będą tutaj decydować kiedy będzie u pani kurier :

2.1 kiedy przez konsultanta zostanie sporządzona cała umowa

2.2 kiedy kurier odbierze umowę z danego punktu nadania przesyłki 

Podejrzewam że umowa została wysłana piątek rano więc jest możliwość że umowa dotrze do pani w poniedziałek.

Mam nadzieję że pomogłem 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Umowa, kurier itd.

Czyli nie ma żadnych szans żeby syn podpisał umowę? Czy to już zależy od kuriera i jego podejścia? Jakieś doświadczenia Państwo mają? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Umowa, kurier itd.

Umów się z kurierem na inny dzień lub zmień adres.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 111
  • 2

Umowa, kurier itd.

Nie ma możliwości podpisania umowy przez pani syna,najlepiej jeśli pani wie jaka firma kurierska ma dostarczyć to zadzwonić na centralę i powiedzieć o co chodzi ,albo uzyskać numer do kuriera.

 


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Umowa, kurier itd.

Nie do końca rozumiem, jeżeli zadzwonię do kuriera i powiem że syn podpisze umowę to wtedy może się udać, tak?