Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Udzielenie zgody marketingowej


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Udzielenie zgody marketingowej

Witam, jestem od niedawna w Orange love (miesiąc z hakiem) i zaczyna się dzwonienie na numer kom. (ten dodany do oferty love) różnych firm a to pościele, garnki itd. wyraziłem zgodę tylko na marketing ze strony Orange i tak też zapewniał przedstawiciel na infolinii Orange, iż ta zgoda jest tylko dla ich firmy do kontaktu wprawach ofert od Orange a jak się okazuje dzwoni consenter z rożnymi ofertami co się dowiedziałem z jednej rozmowy iż mój nr. pozyskali od firmy   BETA CALL SP Z O O inni przedstawiciele pokrętnie tłumaczyli iż nie mają takiej wiedzy kto sprzedał ten nr. tel. na zakończenie dodam, iż nowy nr. nie bym nikomu jeszcze udostępniany jak też nie zakładałem na niego żadnych profili społecznościowych ani kont e-mail 

14 ODPOW. 14
Anonim

Nie dotyczy

Udzielenie zgody marketingowej

Mój Orange i tam masz zakładki, jakie zgody są włączone, powyłączaj zbędne, czat i przedstaw swój problem, coś w każdym razie nie tak że osoby trzecie mają twój nr.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Udzielenie zgody marketingowej

W tym właśnie problem, iż aktywne są tylko zgody

Zgoda na przesyłanie informacji handlowych dotyczących Orange Polska S.A. środkami komunikacji elektronicznej
Zgoda na kontakt na numery telefoniczne dostępne w Orange Polska S.A. w celu przedstawienia oferty Orange

reszta wyłączona, przed chwilą dla pewności sprawdziłem raz jeszcze. 

Anonim

Nie dotyczy

Udzielenie zgody marketingowej

@joza, obydwie zgody odznacz.

http://www.giodo.gov.pl/pl/1520007/3632
25 maja 2018 roku ma wejść w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Nowe przepisy będą obowiązywały we wszystkich państwach członkowskich Unii Europejskiej. Od wejścia w życie nowych unijnych przepisów, kary dla przedsiębiorców za naruszenie ochrony danych osobowych będą znacznie bardziej dotkliwe niż obecnie.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Udzielenie zgody marketingowej

Możliwe, że numer wcześniej używał ktoś inny i numer był podawany w różnych miejscach. Jaki początek numeru - Prefiks ??


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Udzielenie zgody marketingowej

Jeśli chcesz, to w salonie można złożyć prośbę o bezpłatną zmianę numeru w związku z uciążliwościami korzystania z obecnego numeru.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Udzielenie zgody marketingowej

początek 510 Też taką informację dostałem na infolinii, iż nr. wrócił z obiegu.o wymianie nie wspomnieli ani słowa, że można Emotikon: Szczęśliwy tak zrobię bo staje się to uciążliwe. dziki wszystkim za pomoc      


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Udzielenie zgody marketingowej

Dokładnie numer ze starym prefiksem i może być dostępny w różnych marketingach. Oby nowy numer okazał się wolny co może być problemem. Polecam prefiksy 57... 

https://www.orange.pl/omnibook/zmiana-numeru-telefonu


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Udzielenie zgody marketingowej

W ramach zmiany numer nie można wybrać, dostaje się losowy.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Udzielenie zgody marketingowej


Piotrekk85 napisał(-a):
65

Chyba wiadome, że losowy, ale jak nie będzie nowych prefiksów 57.. to problem może ponownie wystąpić.