Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Tv Go a transfer LTE

ROZWIĄZANE

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Tv Go a transfer LTE

Jak wygląda sprawa z obciążeniem transferu za oglądanie TV GO na komórce? Mam Smart Plan LTE. Operator na stronie zapewnia że nie jest pobierany z abonamentu z pominięciem mix i na kartę, lecz aplikakcja po uruchomieniu ostrzega o pobraniu transferu. Taki troszkę "galimatias". Proszę o sprostowanie. Z góry dziękuję.
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Tv Go a transfer LTE

13 ODPOW. 13
Anonim

Nie dotyczy

Tv Go a transfer LTE

@mabud73 Masz regulamin punkt 8


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Tv Go a transfer LTE

To czyli usługa bezpłatna ale płatna, pomijając fakt, że mam 30mega darmowego neta lte w pakiecie i jeżeli go wykorzystam to operator obciąży mnie za dodatkowy transfer. Dobrze rozumiem? Piszę o tym, bo dla przeciętnego Kowalskiego może być to trochę niezrozumiałe. Oferta jasno określa:
"Czym jest Orange TV Go?

To usługa, dzięki której możesz oglądać telewizję
gdziekolwiek jesteś. Po prostu zabierasz ją ze sobą.

Ciesz się kanałami na żywo, jak w tradycyjnej telewizji.
Oglądaj filmy, seriale i programy na życzenie.
Ile to kosztuje?

Opłata za usługę wynosi jedynie 4,99 zł miesięcznie.
Będąc w zasięgu Orange nie płacisz za transfer (nie dotyczy prepaid i mix)".
Regulamin zaś twierdzi że operator obciąży za transfer...".Korzystanie z treści w ramach Orange TV Go nie wiąże się z dodatkowymi opłatami, oprócz opłat za transmisję danych, które ponosić będziecie Państwo na rzecz przedsiębiorcy zapewniającego Państwu transmisję danych do urządzenia, na którym oglądacie treści wideo". ..gdzie tu prawda? Nie chodzi mi o 4,99zł za samo uruchomienie.
Anonim

Nie dotyczy

Tv Go a transfer LTE

@mabud73 Zadaj pytanie na blogu Orange


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Tv Go a transfer LTE

wg strony http://www.orange.pl/kid,4003782063,id,4004905456,article.html
"Będąc w zasięgu Orange nie płacisz za transfer (nie dotyczy prepaid i mix)."


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Tv Go a transfer LTE


Piotrekk85 napisał(-a):
wg strony http://www.orange.pl/kid,4003782063,id,4004905456,article.html
"Będąc w zasięgu Orange nie płacisz za transfer (nie dotyczy prepaid i mix)."


W pierwszej kolejności chyba dopiszę sobie w podpisie tak jak u Ciebie Emotikon: Język bo marudzę, ale tak na serio, dokładnie jak piszesz, jest "wysmarowane" że w zasięgu nie płacę za transfer, a w regulaminie widnieje: "Korzystanie z treści w ramach Orange TV Go nie wiąże się z dodatkowymi opłatami, oprócz opłat za transmisję danych, które ponosić będziecie Państwo na rzecz przedsiębiorcy zapewniającego Państwu transmisję danych do urządzenia, na którym oglądacie treści wideo." Dla mnie Orange jest przedsiębiorcą dostarczającym transmisję danych, chyba że to mowa o zewnętrznym dostawcy takim jak ktoś roamingu lub ktoś kto udostępni mi odpłatnie neta, jak zaniknie Orange Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Tv Go a transfer LTE

Ja to rozumiem tak, że jeśli korzystasz z usługi postpaid mobilnej orange to nie płacisz (pytanie odrębne czy pomniejsza Ci limit danych czy nie).

Przy prepaidzie, mixie i innej sieci - wtedy płacisz.

Sugerowałbym zadanie pytania na mój Orange do BOK - wtedy będziesz miał jasno.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Tv Go a transfer LTE


Piotrekk85 napisał(-a):
Ja to rozumiem tak, że jeśli korzystasz z usługi postpaid mobilnej orange to nie płacisz (pytanie odrębne czy pomniejsza Ci limit danych czy nie).

Przy prepaidzie, mixie i innej sieci - wtedy płacisz.

Sugerowałbym zadanie pytania na mój Orange do BOK - wtedy będziesz miał jasno.

 

I o to mi właśnie chodzi...czy "wysysa" mi transfer z pakietu, czy mogę chulać po TV bez obaw, do bólu. Już zapodałem pytanie na blogu, gdzie podesłał mnie @Anonim. @Anonim dzięki za namiary Emotikon: Bardzo szczęśliwy 

 



 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Tv Go a transfer LTE

Ja i tak bym napisał na BOK. Na blogu czy na forum bez oparcia w regulaminie nie ma co wierzyć. Bo za jakiś czas może ulec to zmianie.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Tv Go a transfer LTE


Piotrekk85 napisał(-a):
Ja i tak bym napisał na BOK. Na blogu czy na forum bez oparcia w regulaminie nie ma co wierzyć. Bo za jakiś czas może ulec to zmianie.

I chyba napiszę. Prawniczy "bełkot" jest zrozumiały dla "papug" w sądzie, nie obrażając prawników, a ja, zwykły Kowalski chcę uniknąć pułapek prawno-umownych i chciałbym żeby oferta wraz z regulaminem były jasne i czytelne. W chwili weny, napiszę do BOK i dam znać jak się określili....a tak z innej beczki, jestem ciekaw kiedy na mój widok Wszyscy tutaj będą myśleć "a ten znowu tutaj....marudzi" Emotikon: Język