Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 6, Poszukiwacz
  • 2
  • 0
  • 0

Transmisja danych - ile jeszcze internetu mam do wykorzystania?

[ Edytowane ]

► W temacie doprecyzowano tytuł i etykiety - Moderator Wiktor ◄

Jak sprawdzić ile zostało mi jeszcze do wykorzystania internetu?

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz

Rozwiązanie:
Pracuję w Orange
  • 77
  • 143
  • 12

[ Edytowane ]

Zależy o jaki internet Ci chodzi, nie napisałeś co tam masz Emotikon: Szczęśliwy.

W abonamencie komórkowym pakiet można sprawdzić wysyłając bezpłatnego SMSa np. w Planach Komórkowych  POWIEDZ ILE na numer 80189 ( jak masz inny plan treść SMSa znajdziesz w regulaminie oferty).

W internecie mobilnym - tak jak Piotrekk85 napisał tylko Mój Orange, albo wygodniejsza aplikacja Mój Orange na telefonie.

W ofercie na kartę - w zależności od zakupionego pakietu czy planu taryfowego są kody USSD albo SMS, znajdziesz je w regulaminie usługi/planu taryfowego. 

Wszystkie regulaminy masz na www.orange.pl

Wszystkie odpowiedzi:
Poziom 39, Guru ****
  • 22540
  • 11394
  • 1086

transmisja danych

Najszybciej na mój Orange http://orange.pl/mojorange
Masz nowe pytanie nie związane z obecnym wątkiem? Załóż nowy wątek - to nie gryzie!
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 6, Poszukiwacz
  • 2
  • 0
  • 0

transmisja danych

a jest inny sposób 

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 22540
  • 11394
  • 1086

[ Edytowane ]

A jaki masz pakiet internetowy?

Masz nowe pytanie nie związane z obecnym wątkiem? Załóż nowy wątek - to nie gryzie!
0 Lubię to
Odpowiedz
Pracuję w Orange
  • 77
  • 143
  • 12

[ Edytowane ]

Zależy o jaki internet Ci chodzi, nie napisałeś co tam masz Emotikon: Szczęśliwy.

W abonamencie komórkowym pakiet można sprawdzić wysyłając bezpłatnego SMSa np. w Planach Komórkowych  POWIEDZ ILE na numer 80189 ( jak masz inny plan treść SMSa znajdziesz w regulaminie oferty).

W internecie mobilnym - tak jak Piotrekk85 napisał tylko Mój Orange, albo wygodniejsza aplikacja Mój Orange na telefonie.

W ofercie na kartę - w zależności od zakupionego pakietu czy planu taryfowego są kody USSD albo SMS, znajdziesz je w regulaminie usługi/planu taryfowego. 

Wszystkie regulaminy masz na www.orange.pl

Zespół Nasz Orange
  • 1309
  • 1848
  • 42

@patila, czy udało się sprawdzić dostępny pakiet? Któraś z powyższych odpowiedzi pomogła? Jeżeli tak, to śmiało oznacz jak rozwiązanie.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |