Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Transfer tylko 3Mb/s. czasem 5. Czy tylko ja tak mam?

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 200
  • 194
  • 1

Transfer tylko 3Mb/s. czasem 5. Czy tylko ja tak mam?

No Orange blyszczy od poczatku roku lte na ochocie rwie jak cholera nic nie zrobisz czy tylko ja tak mam? Rada orange by przelaczyc sie na 3g a tam keszcze gorzek no jest poprostu super. A od tlustego czwartku to juz wogole super download na poziomie 3mb/s jesli sie zdarzy 5 lub wiecej to wypadek przy pracy orange, a juz o powyzej 10 nie ma co marzyc

 

______________

*Post wydzielony z tematu "Flybox LTE+/4g transfer"

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 200
  • 194
  • 1

Flybox LTE+/4g transfer

Nie zagldalem potem na forum bo magicznie problem sie rozwiazal na 3 dni pitem znow i tak w kolko macieju owszem podaealem na czacie odpowiedz mamy przeciazenia przepraszamy tak w skrocie i teraz znow to samo moze zamiast nadawac sygnal przez commodoru pegasusy i amigi trzeba by inflastrukture wymienic? Siec tragedia chyba trzeba stad naprawde

 

______________

* Wpis edytowany - Netykieta - moderator Bartłomiej

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Flybox LTE+/4g transfer

@JaremaPL tak kiepsko działa Ci internet mobilny? Jeżeli podasz chociaż ulicę, będę w stanie sprawdzić co się dzieje z nadajnikami w Twojej lokalizacji.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 200
  • 194
  • 1

Flybox LTE+/4g transfer

Nie zagldalem potem na forum bo magicznie problem sie rozwiazal na 3 dni pitem znow i tak w kolko macieju owszem podaealem na czacie odpowiedz mamy przeciazenia przepraszamy tak w skrocie i teraz znow to samo moze zamiast nadawac sygnal przez commodoru pegasusy i amigi trzeba by inflastrukture wymienic? Siec tragedia chyba trzeba stad naprawde

 

______________

* Wpis edytowany - Netykieta - moderator Bartłomiej