Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Abonament po spłaceniu rat.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Abonament po spłaceniu rat.

Witam.Moje pytanie brzmi : skąd się wzieła większa kwota abonamentu po spłaceniu rat za telefon ? W trakcie spłacania miałem 60zł po odliczeniu "rabatów" a teraz mam 75zł... 

 

Pozdrawiam 

9 ODPOW. 9

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

Abonament po spłaceniu rat.

Czy mógłbyś dać tu zdjęcie faktury z zasłoniętymi danymi i numerami? Łatwiej byłoby nam pomóc 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Abonament po spłaceniu rat.

@dwupak czy po spłaceniu rat za telefon miałeś jakieś zmiany w umowie?

Może koniec spłacenia rat wiązał się również z zakończeniem okresu oznaczonego obecnej umowy i obecnie abonament przeszedł na czas nieokreślony bez naliczonych zniżek.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Abonament po spłaceniu rat.

faktura.png

fv.png

1.png

Nowej faktury jeszcze nie ma ,ale wchodząc na stronę Orange zauważyłeś własnie tą "nieścisłość" stąd wycinek z kosztów bieżących 😛

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Abonament po spłaceniu rat.

Umowe na abonament mam do października tego roku...więc jak ? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Abonament po spłaceniu rat.

@dwupak poczekaj wiec na fakturę, bo widzę, że wyciąg z następnej płatności masz pobrany z konta, a tam nie zawsze są uwzględnione przyznane rabaty.

 

Możesz również w tej sprawie zadzwonić na infolinię: 510 100 100 lub napisać na czacie i poprosić o wyjaśnienie.

https://www.orange.pl/view/kontakt


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 8
  • 0

Abonament po spłaceniu rat.

Zawsze na koncie Orange miałem abonament 60zł o których pisałem ,nigdy nie było inaczej.Dopiero teraz. 
Mimo wszystko dzieki za pomoc. 😉

 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

Abonament po spłaceniu rat.


@dwupaknapisał(-a)

 

1.png


Czy mógłbyś wejść w ten przycisk, szczegóły, koło "Abonament i usługi dodatkowe"? Powinienes mieć podział na to, ile wynosi abonament i ewentualnie usługa dodatkowa. Twoja "oryginalna" cena abonamentu bez rabatów to 60,99, więc skądś wynika różnica 24,99


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Abonament po spłaceniu rat.

@dwupak być może po zakończeniu umowy nie odświeżyły się prawidłowo dane i przy następnym okresie rozliczeniowym zostanie prawidłowo zaktualizowane. Warto podpytać konsultantów w tej sprawie.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

Abonament po spłaceniu rat.

Po wejściu w szczegóły powinieneś mieć podział na poszczególne usługi, czyli plan, wykorzystane minuty, sms/mms i internet, koło tego planu na górze kliknij "zobacz szczegóły", tam będzie podział na te dodatkowe usługi osobno i osobno abonament