Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Transfer nocny 00:00 do 8:00

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Transfer nocny 00:00 do 8:00

Witam mam pytanie mam wlaczona usluge nielimitowanego internetu od polnocy do 8 rano i moje pytanie brzmi czy musze przed polnaca wylaczac router i wlaczac po polnocy zeby sie to uruchomilo za kazdym razem???  Tak mi powiedzial jeden doradca orange za to drugi powiedzial ze tylko raz musze wylaczyc i wlaczyc zeby aktywoawac wiec jestem w kropce.... 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Transfer nocny 00:00 do 8:00

Wg regulaminu nie. Ale regulamin, regulaminem, a rozliczenie sesji swoje. Najlepiej rozłączyć tuż po północy aby nie mieć problemów z rozliczeniem sesji, ale nie jest to obowiązkowe.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Transfer nocny 00:00 do 8:00

Wg regulaminu nie. Ale regulamin, regulaminem, a rozliczenie sesji swoje. Najlepiej rozłączyć tuż po północy aby nie mieć problemów z rozliczeniem sesji, ale nie jest to obowiązkowe.

Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Transfer nocny 00:00 do 8:00

@Ultramarynka

jeżeli uważasz, że udzielona wyżej  podpowiedź była dla Ciebie pomocna, to - śmiało! - zachęcam do jej oznaczenia. Szczegóły poniżej :):

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.