Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telewizor za złotówkę

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 41
  • 0

Telewizor za złotówkę

 

Witam, czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak przebiega cały proces, najpierw kurier przywiezie umowę do podpisania i dopiero po jakimś czasie telewizor jest wysyłany? Szukam w internecie i nie mogę nic znaleźć a „zielona” w temacie jestem. 

 

________________
* Przeniesiono z działu Telewizja– moderator Michał

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Telewizor za złotówkę

@Axlowa Gadżet jest wysyłany po podpisaniu umowy. Przesyłka jest dostarczana po zamknięciu skutecznym zamówienia w ciągu 3 dni roboczych dla umów podpisanych w Salonach i 16 dni dla umów podpisanych w kanałach zdalnych sprzedaży, czyli przez net

Tak mówi teoria, a w praktyce....

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

18 ODPOW. 18

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Telewizor za złotówkę

@Axlowa Gadżet jest wysyłany po podpisaniu umowy. Przesyłka jest dostarczana po zamknięciu skutecznym zamówienia w ciągu 3 dni roboczych dla umów podpisanych w Salonach i 16 dni dla umów podpisanych w kanałach zdalnych sprzedaży, czyli przez net

Tak mówi teoria, a w praktyce....


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 213
  • 945
  • 0

Telewizor za złotówkę

Teoretycznie powinno tak być, że kurier razem z umową do podpisania daje też tv, ale z tym różnie może być widziałem opisany przypadek na internecie gdzie kurier miał samą umowę a na tv osoba musiała czekać bo orange nie miało na stanie i ta osoba się później kontaktowała kiedy będzie bo nie przychodziło nic przez dłuższy czas jej.

Jeżeli czekasz na tv to kontaktuj się z orange i powiedzą co i jak powinni powiedzieć ile masz czekać. Albo w papierach powinno być podane które podpisywane były przez ciebie.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Telewizor za złotówkę

Z tymi telewizorami to różnie bywa, po przeczytaniu tego tematu przypomina mi się wątek z przed chyba dwóch lat gdzie to klienci czekali na sprzęt bardzo długo i jeszcze z powodu niedbałości firmy kurierskiej sprzęt przyjeżdżał uszkodzony. Oczywiście nie była to wina Orange tylko firmy kurierskiej, być może od tamtych incydentów coś się zmieniło ale mimo wszystko warto być czujnym i coś takiego jak telewizor sprawdzić przy kurierze i nie dać sobie wcisnąć że kurier nie ma czasu gdyż później w przypadku stwierdzenia uszkodzeń jest więcej problemów niż to warte.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 41
  • 0

Telewizor za złotówkę

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, dziś ma przyjechać kurier i nie widzę w emailu że jest złotówka do zapłaty więc pewnie sama umowa będzie. Oby tylko nie było tak że potem będę czekać na ten telewizor nie wiadomo ile.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

Telewizor za złotówkę

Takie jest założenie, że jest dosyłany później. Nigdy nie przychodzi razem z umową. @Axlowa też mam nadzieję, że sprawie to u Ciebie pójdzie. Chodź niestety różnie to bywa. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 213
  • 945
  • 0

Telewizor za złotówkę

Możesz jeszcze spróbować takiej opcji, poprosić orange o to, jak wyślą tv to żeby dostać informację, że przesyłkę wysłano i będziesz wiedzieć kiedy kurier będzie z tv u ciebie. Nie wiem czy dostaniesz od orange w formie smsa czy meila ale warto o to się zapytać czy jest taka możliwość.

W przypadku dekoderów jakie kurier dostarcza i umów do podpisania przy nim na odległość nie w salonie to takie info dostałem więc orange nie powinno robić problemu  tutaj to będzie zależało też od konsultanta na jakiego trafisz bo jeden zrobi to bez problemu a inny powie, że się nie da.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Telewizor za złotówkę

@Axlowa , zrób przegląd konta MO, co masz wprowadzone ze systemu i jakby co, to przejdź do czatu. Maxa musisz przejść weryfikacją i poproś o konsultanta. Nie wiem, czy dalej firma kurierska DPD organizuje dla Orange przesyłki. Jeśli tak, to w ich aplikacji, jak masz numer przesyłki, też się dowiesz o statusie.

Sorki, coś poszło nie tak z @


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Telewizor za złotówkę

@Axlowa Dostarczą. Ważne, aby w systemach podany był aktualny nr telefonu, gdyż na ten numer będą przychodzić powiadomienia dotyczące przesyłki. Jeśli nie jest, zaktualizuj go na Mój Orange lub czacie

Przesyłka wysyłana jest na adres instalacji usługi w umowie. Kurier jak to zwykle bywa 2x próbuje dostarczyć przesyłkę (hihi), ale lepiej czekać niż kombinować i ganiać kuriera czy paczkę 🙂

Pamiętaj o kasie -1 zł (chyba można płacić kartą) 🙂

Niby nie ma się co przejmować, bo po powrocie nieodebranej paczki wysyłana jest ponownie.

Staraj się sprawdzić, czy telewizor doszedł w stanie nieuszkodzonym przy kurierze. Zrób dokumentację jakby było coś nie tak...nawet uszkodzonego opakowania, bo jest duże i w transporcie wiele się może zdarzyć.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 41
  • 0

Telewizor za złotówkę

Kurier był i jest „tylko” umowa i dekoder, zaraz zadzwonię do biura obsługi bo nie zwróciłam uwagi że mi nowy nr wcisnął, tak szybko czytał wszystko że chyba nie załapałam, pytał na początku czy chce nowy numer i telefon w prezencie, powiedziałam że narazie nie bo dużo płacę w tej chwili. Nową umowę dostałam a telefonu nie ;). Najwyżej zrobię odstąpienie od umowy tylko najpierw zadzwonię do biura obsługi.

jeszcze raz dziękuję za odpowiedzi 🙂