Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telewizor za złotówkę

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18409
  • 52636
  • 710

Telewizor za złotówkę

@Axlowa jak zrobisz odstąpienie od operatora umowy, to nie będzie przysługiwał Tobie telewizor za 1 zł. Pewnie to jest umowa powiązana również z nowym numerem. Spytaj na infolinii.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 41
  • 0

Telewizor za złotówkę

Też mi to przyszło do głowy że może tak być dlatego wolę się upewnić. Ale w takim razie powinni dać obiecany telefon w prezencie 😉


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 3693
  • 19

Telewizor za złotówkę

@Axlowa ten gratis przysługuje wyłącznie do Oferty Orange Love czyli takiej z komórką. Jest wysyłany i tak jak minie czas na odstąpienie. Więc jak najbardziej możesz dostąpić ale gratisu nie dostaniesz 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 41
  • 0

Telewizor za złotówkę

Ale ja mam Orange love i dodatkowo jeszcze jeden nr komórkowy, w sumie mam dwa numery komórkowe i przeszłam z Orange love mini na standard, a konsultant „wcisnął” mi trzeci. Wiec myślę że nie będzie problemu


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 3693
  • 19

Telewizor za złotówkę

@Axlowa  to jeszcze dodatkowy numer oprócz Orange Love.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 41
  • 0

Telewizor za złotówkę

Zapytam jak zadzwonię na *100, tak mi doradziła pani na czacie że tak też można zrobić odstąpienie od umowy. 
Jeden numer mam podpięty pod Orange love, a drugi jest jako plan mobilny, jest na moim koncie ale nie z love.

 

edit. I załatwione, pan powiedział że ten numer nie ma wpływu na telewizor za złotówkę. Telewizor przyjdzie dopiero jak minie 14 dni od podpisania umowy, chyba ze względu na to że w tym czasie można zrobić odstąpienie od umowy.

 

Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc 🙂


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 41
  • 0

Telewizor za złotówkę

Jakby kogoś interesowało to dziś dostałam smsa z Orange że tv spakowany i oczekuje na wysyłkę, jutro będzie 14 dni od podpisania umowy.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12931
  • 53137
  • 617

Telewizor za złotówkę

@Axlowa  czyli wszystko zgodnie z planem 😁


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 41
  • 0

Telewizor za złotówkę

Zgadza się 🙂