Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telefon stacjonarny.

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 64
  • 64
  • 0

Telefon stacjonarny.

Witam.

Zauważyłem że są obecnie dwie oferty na telefon stacjonarny i jedna mnie interesuje. Jest to oferta Abonament rozmowy bez limitu na stacjonarne każde i komórkowe też każde. I tu mam pytanie czy mając numer komórkowy zarejestrowany w kraju a będąc chwilowo za granicą mogę dzwonić na niego ze stacjonarnego w ramach tego abonamentu.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Telefon stacjonarny.

Jeśli masz numer stacjonarny w Orange i dzwonisz na polską komórkę w roamingu, to dla numeru stacjonarnego jest to połączenie na krajową komórkę (osoba dzwoniąca nie musi wiedzieć, gdzie jest adresat). W takim planie połączenie będzie za darmo.

Ew. osob odbierająca może płacić za odbiór w zależności of oferty, FUP czy kraju.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Telefon stacjonarny.

Jeśli masz numer stacjonarny w Orange i dzwonisz na polską komórkę w roamingu, to dla numeru stacjonarnego jest to połączenie na krajową komórkę (osoba dzwoniąca nie musi wiedzieć, gdzie jest adresat). W takim planie połączenie będzie za darmo.

Ew. osob odbierająca może płacić za odbiór w zależności of oferty, FUP czy kraju.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Telefon stacjonarny.

@witek1358 tak, możesz dzwonić ze stacjonarnego w cenie abonamentu. Dla Ciebie jest bez różnicy, gdzie się znajduje odbiorca, w kraju, czy za granicą. To odbiorca martwi się, jakie poniesie koszty rozegranego połączenia.