Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telefon stacjonarny połączenia z zagranicy problem


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 12
  • 0

Telefon stacjonarny połączenia z zagranicy problem

Witam. Mam dziwny problem z telefonem stacjonarnym. Od ok. miesiąca osoba z USA nie możne połączyć się na mój telefon stacjonarny, wcześniej nie było z tym problemu. Robiliśmy wszystkie próby, osoba z USA bez problemu dodzwania się na inne telefony stacjonarne w Orange w tej samej miejscowości tylko do nas jest problem. Nasz telefon jest sprawny bez problemu dodzwaniamy się w Polsce i za granice do nich również się dzwoniliśmy i działa. W USA próbowano z różnych dwóch sieci dzwonić i problem się powtarza. Problem był zgłoszony kilka razy i był u nas technik powiedział że to może być problem po tamtej stronie (w USA) ale po wykonanych próbach raczej wychodzi ze to u nas jest usterka. W USA po wybraniu naszego numeru nie ma żadnej reakcji jest cisza (sprawdzana była poprawność wybieranego numeru) 

17 ODPOW. 17
Anonim

Nie dotyczy

Telefon stacjonarny połączenia z zagranicy problem

@zychu333A telefon masz Voip czy analogowy ? 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 12
  • 0

Telefon stacjonarny połączenia z zagranicy problem

Telefon analogowy

Anonim

Nie dotyczy

Telefon stacjonarny połączenia z zagranicy problem

Zgłaszaj do skutku ten problem do Orange tu raczej nikt ci nie pomoże.  


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32524
  • 37145
  • 1374

Telefon stacjonarny połączenia z zagranicy problem

Jaki jest komunikat po wybraniu numeru z USA?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 12
  • 0

Telefon stacjonarny połączenia z zagranicy problem

W USA gdy wybiorą numer nie ma żadnego komunikatu połączenie jest tak jakby odrzucane

Anonim

Nie dotyczy

Telefon stacjonarny połączenia z zagranicy problem

@zychu333, zakładam najczarniejszy scenariusz z powodu obsesji USA na punkcie terroryzmu i być może wynikł jakiś błąd w ich systemach telekomunikacyjnych. Poproś tam kogoś ze znajomych, by na miejscu "obczaiły" temat. Ty możesz wszędzie, a na Twój akurat stamtąd jest blokada. Nie wydaje Ci się to, jak pisałem?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32524
  • 37145
  • 1374

Telefon stacjonarny połączenia z zagranicy problem

A numer był przenoszony między sieciami?

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 12
  • 0

Telefon stacjonarny połączenia z zagranicy problem

To ma jakiś sens bo sprawa jest bardzo dziwna 

Anonim

Nie dotyczy

Telefon stacjonarny połączenia z zagranicy problem

@zychu333, pobieżnie luknąłem na stronę http://www.blackstone.com/
A w tym raporcie dostrzegłem taką oto informację:"Największą transakcją w sektorze mediów i telekomunikacji w USA było przejęcie 55 proc. akcji Thomson Reuters Corporation Financial & Risk przez fundusz Blackstone Group LP. Czytaj więcej na: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/rynek-media-i-telekomunikacji-w-usa-raport
Może te zawirowania mają jakiś wpływ i sytuacja wymaga stabilizacji?