Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Strefa Internetu Domowego- Internet LTE dla domu


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 3
  • 0

Strefa Internetu Domowego- Internet LTE dla domu

W zasadzie mogę kartę wyciągnąc i wsadzić ją do ipada zobaczyć co się dzieje. To nawet pomysł jest . 

Anonim

Nie dotyczy

Strefa Internetu Domowego- Internet LTE dla domu

Szkoda tylko że w takich sytuacjach zazwyczaj cierpi klient. Trochę mnie dziwi ze Orange tak trochę nie profesjonalnie podszedł do sprawy.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38369
  • 1384

Strefa Internetu Domowego- Internet LTE dla domu

@Anonim: powiem Ci tak, że na ileś tysięcy osób z taką usługą trafi się jednostkowy bug.
Szkoda, że jedna osoba nie dociągnie sprawy do końca.
Ew. umówi się na kontakt za 2-3 dni by sprawdzić w praniu.
Nie popełnia błędów ten co nic nie robi.....
Anonim

Nie dotyczy

Strefa Internetu Domowego- Internet LTE dla domu

@Piotrekk85 wiem ze ten się nie myli kto nic nie robi, ale tutaj sprawa ciągnie się już jakiś czas.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 3
  • 0

Strefa Internetu Domowego- Internet LTE dla domu

Karta przełożona z modemu do ipada zasiąg pełny szybkość powaliła mnie na kolana 🙂 

  IMG_0094.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Strefa Internetu Domowego- Internet LTE dla domu

Mhm.....to może to wina karty sim?? Naprawdę zgupiałem już. A masz w telefonie aktywację od Orange i pakiet internetowy. Zrób na innej aktywacji speedtest??

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32709
  • 38369
  • 1384

Strefa Internetu Domowego- Internet LTE dla domu

Prędkości sugerują lejek - wg mnie.
Zostaje reklamacja/kolejne zgłoszenie do BOK.
Może błędnie masz ograniczenia za łamanie regulaminu albo inny bug. Nie wyjaśnimy tu na forum tego 😞

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 3
  • 0

Strefa Internetu Domowego- Internet LTE dla domu

Wykorzystany pakiet poza strefą i włącza sie lejek . Więc raczej łamanie regulaminu nie będzie wchodziło w grę gdyż większość transferu to yb . Więc złamanie reg. mogło by nastąpić w każdej chwili a nie dokładnie o godzinie zero po wykorzystaniu transferu . Pakiet dostępny w strefie cały czas 150GB 🙂 Także codziennie sprawdzam ile ubywa mi z pakietu i jak widzę , zę jest koniec to mam świadomość że net padnie za sekundę . Zrobiłem spedtesta z iphona inna aktywacja wynik zazwyczaj jest w granicach 60 Mbps dzisiaj o tej porze wiadoma sprawa , ze bedzie mniej , prosze o to zrzut 🙂

IMG_0096.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Strefa Internetu Domowego- Internet LTE dla domu

W jednym i drugim speedteście masz inną lokalizację serwera. W IPhonie jak na 3G i na tą godzinę wynik super. To zostaje Ci chyba tylko kontakt z BOK i ponowna reklamacja.

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 11
  • 3
  • 0

Strefa Internetu Domowego- Internet LTE dla domu

 Teraz załąpało na ten sam serwer co na ipazie 🙂

IMG_0097.PNG