Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

LTE dla domu i poczta home.pl w bilingu


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 3
  • 0

LTE dla domu i poczta home.pl w bilingu

Witam,

Od kilku dni posiadam LTE dla domu z routerem ZTE i dziś zauważyłem w bilingu na Mój Orange, że łączyłem się niejako z "Poczta home.pl" co jest niemożliwe. Uprzedzam pytania: router skonfigurowany poprawnie, założone silne hasło na WiFi, zasięg nie wychodzi poza dom jednorodzinny w którym mieszkam, nikt się pod sieć nie podłączał.

Więc skąd wzięła się ta poczta nazwa.pl? To jest jakaś usługa domyślna w Orange?

Pozdrawiam,

Tomek

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

LTE dla domu i poczta home.pl w bilingu

To są niektóre protokoły oznacza przez Orange jako home.pl (kiedyś była oferta wspólna ale to stare dzieje).
Głównie dotyczy to ruchu via ftp.
Ta transmisja całe szczęście jest poza pakietami w większości wypadków 😉

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 3
  • 0

LTE dla domu i poczta home.pl w bilingu

Co masz na myśli pisząc, że ta transmisja jest poza pakietami? Na szczęście u mnie koszt transferu do tej rzekomej poczty w domenie home.pl to 0zł i transmisja ta wliczona jest w "darmowy" pakiet w ramach abonamentu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

LTE dla domu i poczta home.pl w bilingu

Ogólnie kiedyś była promocja (nie wiem czy to jeszcze za czasów idei) że mają hosting/serwer w home.pl i internet mobilny w Orange/Idei, to transmisja gprs i edge była liczona osobno z jakimś limitem miesięcznym.
Od tego tak zostało.
Regulaminowo nic takiego Ci nie przysługuje.
Sam mam internet i zawsze koło kilkuset mega miesięcznie mam rozliczone jako ten rodzaj transmisji (ale trochę korzystam z ftp-ów).