Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Stary telefon a abonament komórkowy w Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 1
  • 0

Stary telefon a abonament komórkowy w Orange

Witam, niedługo będzie mi się kończyć umowa w Orange, aktualnie posiadam Funpacka i chciałbym przy przedłużaniu umowy wziąść do tego abonament komórkowy, moje pytanie brzmi następująco: Czy do tego abonamentu jest wymagany telefon dotykowy, czy może być stary telefon z klawiaturą numeryczną? Zależy mi na rozmowach bez limitu, smsach i ważności konta (bez ciągłego doładowywania co miesiąc), na czas trwania umowy. Aktualnie mam w nim sieć z plusa, ktoś wie jak to wszystko się odbywa?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Stary telefon a abonament komórkowy w Orange

@Pablo945  żaden plan taryfowy nie wymaga użytkowania konkretnego telefonu. Używasz jaki masz. Rozumiem, że masz na myśli  pakiet Orange Love.

 

Update. Chcę tylko zwrócić Twoją uwagę na fakt, że w nowych planach, zwłaszcza tych z Orange Love, masz w pakiecie pulę na transfer internetowy, więc aż żal byłoby nie wykorzystać, a do tego najlepiej służy smartfon, albo tablet z gniazdem karty SIM.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Stary telefon a abonament komórkowy w Orange

@Pablo945  żaden plan taryfowy nie wymaga użytkowania konkretnego telefonu. Używasz jaki masz. Rozumiem, że masz na myśli  pakiet Orange Love.

 

Update. Chcę tylko zwrócić Twoją uwagę na fakt, że w nowych planach, zwłaszcza tych z Orange Love, masz w pakiecie pulę na transfer internetowy, więc aż żal byłoby nie wykorzystać, a do tego najlepiej służy smartfon, albo tablet z gniazdem karty SIM.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 30
  • 29
  • 2

Stary telefon a abonament komórkowy w Orange

Musisz pójść do salonu, poprosić o ofertę Orange Love. Będzie taniej niż w Funpacku i do tego dojdzie nielimitowana komórka.

Musisz tyko podać numer komórkowy, który będzie przenoszony z Plusa, a pracownik zajmie się resztą.

Numer w Plusie musi być zarejstrowany na tą samą osobę, na którą jest Funpack.

 

I wizyta w salonie jest obowiązkowa. Przez telefon prawdopodobnie się nie da przenieść numeru, jakieś 3 tygodnie temu złożyłem takie zamówienie i po kilku dniach zadzwonii, że skoro przenoszę numer, to trzeba do salonu.