Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Sprzeczne i mylące komunikaty sms

Anonim

Nie dotyczy

Sprzeczne i mylące komunikaty sms

W sumie otrzymałem trzy smsy, jeden po drugim. Ale dwa z nich są ciekawie brzmiącą sprzecznością, którą już zresztą na czacie wyjaśniałem. Zobaczę w praktyce, jak będzie to wyglądało. Na razie "wypłynąłem" dzięki www.orange.com na "szerokie wody"Emotikon: Mrugający

2017-11-13.png

To zawdzięczam temu: Orange Dzisiaj wyłączyliśmy rabat Orange Open. Możesz go ponownie włączyć. Sprawdź na www.orange.com Pozdrawiamy. Orange - od: Orange 13/11/2017 10:46:36, a wcześniej zostałem skołowany tym: Orange Dobra wiadomość: włączyliśmy rabat za łączenie usług w Orange w wysokości 20 zł. Może to spowodować zmianę daty wysyłki faktur i terminu płatności. Pozdrawiamy. Orange - od Orange 13/11/2017 10:46:14

English i Francja elegancja usadowiły się na dobre w PolsceEmotikon: Język

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32687
  • 38237
  • 1382

Sprzeczne i mylące komunikaty sms

Oj kolejność smsów się nie zgrała w czasie. Na stronach Orange jest wiele serwisów ukrytych np. do rekrutacji, szkoleń, byłych pracowników i wielu innych spraw, z których pewnych względów nie ma zalinkowanych na stronie głównej.
Anonim

Nie dotyczy

Sprzeczne i mylące komunikaty sms

@Piotrekk85, a co konia obchodzi, jak wóz się przewróci? Nie o godziny wejścia, a o sensownie przesyłane komunikaty typu wio, hetta, prr, cija Emotikon: Mrugający Tego system nie wprowadza, tylko ludzie, więc jeżeli jest coś nie dla nas, to kiego licha zawraca się w głowie i mętlik powstaje. Za www.orange.com konsultant przeprosił. Zabawa w wył.i zał. jest nielogiczna. Przydałby się jakiś Mister Ed Emotikon: Język


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32687
  • 38237
  • 1382

Sprzeczne i mylące komunikaty sms

Ale wiesz, mogłeś dostać nowy rabat "za łączenie usług" i myśleć, że zachowasz stary rabat. Dla jednych to oczywiste, dla innych nie.