Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Spotify pobiera internet mimo włączanej usługi.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Spotify pobiera internet mimo włączanej usługi.

Witam,

Spotify żre i pobiera mi internet, mimo włączonej usługi nielimitowanego korzystania ze Spotify, miesiąc temu przedłużyłem umowę i konsultant przedłużył mi tę usługę, dzisiaj dostałem powiadomienie że wykorzystałem limit, patrzę w aplikacji Mój Orange, a tam głównie Spotify ciągnął internet.

Czy ktoś wie z kim i jak mogę to wyjaśnić, nie jestem w stanie w ciągu 2 tygodni jechać do salonu, konsultantka online napisała mi, że usługa nie istnieje. No dobrze, to dlaczego w salonie przy przedłużaniu umówy przedłużono mi usługę, i płace za nią w rachunku!?

 

Proszę o odpowiedź, pozdrawiam

 

Screenshot_20190520_231011_com.huawei.systemmanager.jpg

 

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Spotify pobiera internet mimo włączanej usługi.

Jaką masz usługę, że masz Spotify transfer poza limitem? To weszło dopiero tydzień temu więc nierealne było to mieć przy przedłużeniu miesiąc temu.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Spotify pobiera internet mimo włączanej usługi.

"pakiet gigabajtów na muzykę"

 

Anulowałem i kupię jeszcze raz..

 


Screenshot_20190520_233437_pl.orange.mojeorange.jpg

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Spotify pobiera internet mimo włączanej usługi.

Ta usługa nie powinna być dla Ciebie dostępna jeśli skończyła Ci się lojalka na umowę i/lub przedłużyłeś umowę. Orange zrezygnowało z tego pakietu. Jeśli jakiś rok temu nie dostałeś smsa o tym, to złóż reklamację na czacie.

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Spotify pobiera internet mimo włączanej usługi.

Dlaczego więc konsultant w salonie przedłużając umowę wcisnął mi ta usługę dosłownie miesiąc temu? W sumie, sam jeszcze dopytywałem czy mi ją zostawia to mówi że tak.

 

To jeszcze zapytam; będzie możliwość wykupienia podobnej opcji? Spotify gra u mnie 24/7.. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Spotify pobiera internet mimo włączanej usługi.

Niestety nie ma. Ew w ofercie co weszła w maju jest music pass za 3 miechy za free, potem 5 zł na miesiąc. Ważna też uwaga, że regulaminowo nie są sprecyzowane usługi muzyczne z bezpłatnym transferem. Mogą zatem ulec zmianie za jakiś czas.

Jeśli płacisz za to przy fakturze, to reklamuj. Bo jak Cię kasują, to powinno działać.

Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Spotify pobiera internet mimo włączanej usługi.


@dworuseknapisał(-a)

Witam,

Spotify żre i pobiera mi internet, mimo włączonej usługi nielimitowanego korzystania ze Spotify, miesiąc temu przedłużyłem umowę i konsultant przedłużył mi tę usługę, dzisiaj dostałem powiadomienie że wykorzystałem limit, patrzę w aplikacji Mój Orange, a tam głównie Spotify ciągnął internet.

Czy ktoś wie z kim i jak mogę to wyjaśnić, nie jestem w stanie w ciągu 2 tygodni jechać do salonu, konsultantka online napisała mi, że usługa nie istnieje. No dobrze, to dlaczego w salonie przy przedłużaniu umówy przedłużono mi usługę, i płace za nią w rachunku!?

 

Proszę o odpowiedź, pozdrawiam

 

Screenshot_20190520_231011_com.huawei.systemmanager.jpg

 


Ale to jest screen z twojego telefonu, nie mój Orange. Wynika z niego, że poza spotify, tylko te aplikacje, które są widoczne wykorzystały w ustawionym przez ciebie okresie 16, 5 GB. Spotify to przy tym pikuś.

 

Aby zobaczyć jak kwalifikowany był transfer, musiałbyś skorzystać z aplikacji mobilnej i poszukać w niej w wykazie połączeń pozycji Spotify.

 

Następnie w bieżącym wykorzystaniu w serwisie internetowym mój orange powinno być podane z jakiego pakietu była dana transmisja pobierana.

Zakładam przy tym, że w abonamencie jest to widoczne podobnie jak w ofercie na kartę.

 

 

Aplikacja mobilna mój Orange. Widać 2.1 MB zużyte na spotifyAplikacja mobilna mój Orange. Widać 2.1 MB zużyte na spotify

 

Nowy mój orange. Dopisek oznacza, że transfer został pobrany z "pakietu internet". Brak dopisku oznaczałby, że transmisja nie została rozliczone z żadnego pakietu.Nowy mój orange. Dopisek oznacza, że transfer został pobrany z "pakietu internet". Brak dopisku oznaczałby, że transmisja nie została rozliczone z żadnego pakietu.

 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Spotify pobiera internet mimo włączanej usługi.

730mb...730mb...

 


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Spotify pobiera internet mimo włączanej usługi.

I teraz byś musiał znaleźć tę pozycję w Nowym Mój Orange przez przeglądarkę i zobaczyć czy/jaki tam miałbyś dopisek przy tej sesji.
Jeśli nie masz jeszcze konta w Nowym Mój Orange (logowanie przez adres e-mail), możesz je założyć na https://orange.pl/twojekonto/rejestracja