Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Smart plan lte dodatkowy

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Smart plan lte dodatkowy

Dzień dobry od kilku dni jestem w Orange w taryfie smart plan lte dodatkowy. Dołączyłem jako czwarta osoba do grupy. Cała trójka dotychczas płaciła po 15 zł/miesiąc. Mi Pani w Orange tez powiedziała ze będę płacić 15 zł w każdym miesiącu. Czy tak jest naprawdę? znalazłem gdzieś wątek ze czwarta osoba płaci za kartę sim 15 zł na miesiąc a 3 pierwsze osoby mają kartę sim gratis. Proszę o odpowiedź ile będę płacić co miesiąc? pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Smart plan lte dodatkowy

@tomasznowak1987 jeśli jest to czwarty numer dodatkowy, w ramach grupy rodzinnej nie objętej Kartą Dużej Rodziny, to faktycznie abonament za niego wyniesie 15zł

Na podpisanej umowie masz plan Smart Plan LTE Dodatkowy?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Smart plan lte dodatkowy

Jak brałeś ofertę i czy masz kartę dużej rodziny?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Smart plan lte dodatkowy

Porostu byłem w salonie orange o teść dopisał mnie do grupy. Teraz mam smart plan lte dodatkowy?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Smart plan lte dodatkowy

Tego Ci nie powiem. Możesz to sprawdzić sam na mój Orange lub poprzez kontakt z BOK http://orange.pl/kontakt
Anonim

Nie dotyczy

Smart plan lte dodatkowy

@tomasznowak1987 jeśli jest to czwarty numer dodatkowy, w ramach grupy rodzinnej nie objętej Kartą Dużej Rodziny, to faktycznie abonament za niego wyniesie 15zł

Na podpisanej umowie masz plan Smart Plan LTE Dodatkowy?

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Smart plan lte dodatkowy

Na umowie smart plan lte dodatkowy mam. To tylko 15 zł będę płacił nic więcej żadnych opłat?
Anonim

Nie dotyczy

Smart plan lte dodatkowy

@tomasznowak1987 na wstępie wybacz prędkość odpowiedzi - kilka prywatnych spraw ukradło mi sporo czasu.
Jeśli tylko masz na koncie numer główny to tak, abonament wyniesie 15zł i będziesz mógł w ramach niego korzystać z pakietów planu głównego.
Gdyby natomiast naliczyło Ci 40zł (nie powiększył się rabat za Smart Plan LTE Dodatkowy) i opłaty za każde połączenie, to szybko zgłoś to przez portal Mój Orange.
Weszła nowa oferta, więc jak znam życie mogą w pojedynczych przypadkach wystąpić takie kwiatki.
Spokojnie, nie jest to nic, czego nie dałoby się naprawić "od ręki". 😉

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Smart plan lte dodatkowy

Zalogowanym się na mój orange. Czy to prawda co pokazuje tam? Mam tam niby 40 zł ale pewnie jakiś rabat jest i schodzi do 15 zł.
Anonim

Nie dotyczy

Smart plan lte dodatkowy

@tomasznowak1987 dokładne tak.
Sam abonament w planie dodatkowym wynosi 40zł, ale otrzymujesz rabat na fakturę za posiadanie planu głównego.
Innymi słowy zobaczysz na fv opłatę 40zł, jednak prezentowany wyżej na fakturze rabat na smart plan lte dodatkowy zostanie odpowiednio powiększony.

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10848
  • 150

Smart plan lte dodatkowy

Cześć @tomasznowak1987 Emotikon: Szczęśliwy
rozważ, czy nie warto by było oznaczyć któregoś wpisu przez │Opcje postaZaakceptuj jako rozwiązanie│? Szczęśliwy mężczyzna
To ułatwiłoby w przyszłości innym szybsze dotarcie do poszukiwanych informacji Mrugający robot.