Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Smart plan LTE open / rezygnacja z usługi stacjonarnej


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32313
  • 36175
  • 1366

Smart plan LTE open / rezygnacja z usługi stacjonarnej

Nie ma obaw, teraz jest jasne. Rabat Ci się zachowa.
Punkt 6 dotyczy również dodatkowych warunków promocyjnych jak np. opłacanie rachunku w terminie, wyrażenie zgody na rozliczenie należności z wielu numerów na wspólnym koncie (to chodzi o wspólny cykl rozliczeniowy i potencjalną zgodę na przyszłość na wspólny rachunek za usługi stacjonarne i komórkowe - ale to jeszcze pewnie dopiero za jakiś czas, zgoda na wspólną wysyłkę faktur - jeśli masz papier). Tam jest wiele może drobnych, ale technicznych spraw.

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150

Smart plan LTE open / rezygnacja z usługi stacjonarnej


Korgan341:

@Wiktor

obawiam się, iż ten punkt 6 aneksu ma na celu właśnie uniemożliwić rezygnację z którejkolwiek usługi stacjonarnej.

@Korgan341
widzę, że @Piotrekk85 już (wyżej) wszystko wyjaśnił Emotikon: Szczęśliwy
Nic dodać, nic ująć.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Smart plan LTE open / rezygnacja z usługi stacjonarnej

Dziwi mnie jedno a mianowicie skoro miałem kilka usług na które dostałem rabat a teraz Orange zrezygnowało z rabatów Orange open to czy nie jest to przypadkiem zmiana umowy podczas jej trwania? Bo podpisując umowę zostałem zapewniony że rabaty będą do końca trwania umowy? Płaciłem przykładowo 50 zł a teraz place 100 za jedną z usług??
Anonim

Nie dotyczy

Smart plan LTE open / rezygnacja z usługi stacjonarnej

Jeśli jest zapis w umowie na Rabat to możesz coś działać, jak nie to Operator może ten rabat zdjąć, może to być traktowane jako Promocja czy jakiś Bonus (niegwarantowane), ewentualnie jest jakiś zapis że Rabat masz na jakiś czas i wtedy kicha, nic nie zrobisz, zrywając bez podstaw Umowę będzie kara $.